J. Kaczyński: Polska nie przyjmie imigrantów bo grozi to katastrofą społeczną

fot. Wikimedia

Jarosław Kaczyński stwierdził, że nie przyjmie dużej ilości uchodźców do Polski , których chce narzucić nam Unia Europejska.

 

– Musielibyśmy zmienić całkowicie naszą kulturę, radykalnie obniżyć poziom bezpieczeństwa w naszym kraju – powiedział prezes partii PiS w dzisiejszym wydaniu Gazety Polskiej Codziennie.

 

Według Kaczyńskiego przyjęcie imigrantów z obcych kulturowo regionów mogłoby doprowadzić do „katastrofy społecznej”. Prezes PiS w „GPC” przytacza przykład Finlandii, która na początku przyjęła tylko stu imigrantów, a chwili obecnej ma ich aż 18 tysięcy.

 

– Jeśli chcielibyśmy powstrzymać tę falę agresji ze strony imigrantów ; chociażby w stosunku do kobiet ; trzeba by było użyć jakichś represji, to zaraz by się okazało, że dla innych jesteśmy nazistami. To jest błędne koło. My po prostu nie możemy w to wchodzić – mówi Jarosław Kaczyński.


Polub fanpage portalu ShareInfo :


Wesprzyj portal ShareInfo.pl
Nie jesteśmy finansowani ani z publicznych pieniędzy, ani przez jakikolwiek podmiot polityczny czy biznesowy. To pozwala zachować nam niezależność i tworzyć prawdziwie wolne medium! Czytasz nasze artykuły, bo uznajesz je za obiektywne i interesujące? Przekazując darowiznę wspomagasz nasz rozwój i uatrakcyjnienie treści. Dziękujemy za każde wsparcie portalu ShareInfo! :)
Wesprzyj nas

Wybrane dla Ciebie!

Komentarze