Kolejna kolizja z udziałem rządowej limuzyny!

Można by rzec, że kwartał bez kolizji drogowej BOR-owców, to kwartał stracony. Czas więc na kolejne starcie w nierównej walce między kolumną pojazdów uprzywilejowanych, a prywatnym samochodem.

Tym razem doświadczony funkcjonariusz Biura Ochrony Rządu doświadczył kolizji na rondzie Waszyngtona w Warszawie. W chwili obecnej nie wiadomo kto zawinił. Faktem jest, że rządowa audica otarła się o forda, a w kolizji nikt nie ucierpiał. Policja potwierdziła zdarzenie, jednak póki co nie stwierdziła jeszcze winy żadnej ze stron.

Kierowca forda twierdził, że jechał na zielonym świetle, natomiast kierowca BOR wjechał na skrzyżowanie mając światło czerwone. Ponadto przekonuje, że sygnałów dźwiękowych kolumny samochodów nie słyszał. Odmówił przyjęcia mandatu, który policjanci zamierzali mu wręczyć, tak więc to sąd rozstrzygnie, kto zawinił w tym zdarzeniu. Kierowcy obu samochodów pozostali na miejscu zdarzenia, kolumna rządowa zwyczajowo pojechała dalej.

Przedstawiciel Biura Ochrony Rządu był mniej wylewny niż kierowca forda, jedynie potwierdził kolizję samochodów, a reszta pozostała milczeniem. Kto jechał w owej kolumnie, jest owiane tajemnicą i może tak już pozostanie.


Polub fanpage portalu ShareInfo :


Wesprzyj portal ShareInfo.pl
Nie jesteśmy finansowani ani z publicznych pieniędzy, ani przez jakikolwiek podmiot polityczny czy biznesowy. To pozwala zachować nam niezależność i tworzyć prawdziwie wolne medium! Czytasz nasze artykuły, bo uznajesz je za obiektywne i interesujące? Przekazując darowiznę wspomagasz nasz rozwój i uatrakcyjnienie treści. Dziękujemy za każde wsparcie portalu ShareInfo! :)
Wesprzyj nas

Wybrane dla Ciebie!

Komentarze