Kowalski ostro o byłym prezydencie: „Nigdy nie wybaczę tej k..wie Komorowskiemu” (WIDEO)

Marian Kowalski w swoim najnowszym odcinku odniósł się do sposobu obchodzenia święta 4 lipca w USA, a następnie wulgarnie skrytykował Bronisława Komorowskiego.

„Dzień 4 lipca Amerykanie obchodzą w nastroju podniosłym, ale i rodzinnej zabawy. Są defilady, parady, fajerwerki… Ja bym chciał, żeby Polacy doczekali takiego święta narodowego, które spędza się w radosnym, wesołym nastroju.”- powiedział Kowalski w telewizji „Idź pod prąd.

„Komorowski i ta jego sk…wysyńska banda próbowała sprowadzić obchody Święta Niepodległości do atmosfery stanu wojennego… Dlatego nigdy nie wybaczę tej k..wie Komorowskiemu i tym bydlakom z Platformy, że 11 listopada urządzali łapanki na ulicach Warszawy – mówił w podniosłym tonie wiceprezes Ruchu Narodowego.

Nigdy nie wybaczę tej k….. Komorowskiemu! CAŁOŚĆ: https://www.youtube.com/watch?v=Yngi6NuoDMM

Opublikowany przez Marian Kowalski na 4 lipca 2017


Polub fanpage portalu ShareInfo :


Wesprzyj portal ShareInfo.pl
Nie jesteśmy finansowani ani z publicznych pieniędzy, ani przez jakikolwiek podmiot polityczny czy biznesowy. To pozwala zachować nam niezależność i tworzyć prawdziwie wolne medium! Czytasz nasze artykuły, bo uznajesz je za obiektywne i interesujące? Przekazując darowiznę wspomagasz nasz rozwój i uatrakcyjnienie treści. Dziękujemy za każde wsparcie portalu ShareInfo! :)
Wesprzyj nas

Wybrane dla Ciebie!

Komentarze