Narodowcy zszokowali gigantyczną „niespodzianką” w czasie Marszu Niepodległości!

W czasie wczorajszego Marszu Niepodległości, który jak co roku kipiał emocjami, narodowcy zaskoczyli wszystkich. W trakcie przemarszu przez Most Poniatowskiego część uczestników stanęła i rozwiesiła ogromny baner o bardzo wymownej treści.

Prezentowanie przez narodowców antyimigranckiej postawy nikogo chyba nie zaskakuje na takich marszach, jednak wczorajszy baner – jego skala i treść – zaskoczyła wielu. Baner przedstawiał Europę jako zamek oraz konia trojańskiego z uchodźcami i symbolem religii islamskiej. Obok widniał narodowiec rzucający koktajlem Mołotowa, próbując w ten sposób zatrzymać napór uchodźców.

Sprawa kontrowersyjnego baneru nie uszła uwadze zachodnim mediom. Polscy manifestanci zostali oskarżeni o zachęcanie do mordu. Taka retoryka jest według zachodnich komentatorów nie jest spójna z hasłem przewodnim tegorocznego Marszu, które nawiązuje bezpośrednio do religii chrześcijańskiej, opartej m.in. na miłości do bliźniego.


Polub fanpage portalu ShareInfo :


Wesprzyj portal ShareInfo.pl
Nie jesteśmy finansowani ani z publicznych pieniędzy, ani przez jakikolwiek podmiot polityczny czy biznesowy. To pozwala zachować nam niezależność i tworzyć prawdziwie wolne medium! Czytasz nasze artykuły, bo uznajesz je za obiektywne i interesujące? Przekazując darowiznę wspomagasz nasz rozwój i uatrakcyjnienie treści. Dziękujemy za każde wsparcie portalu ShareInfo! :)
Wesprzyj nas

Wybrane dla Ciebie!

Komentarze