Patryk Jaki: Grzegorz Schetyna ma charyzmę czyściciela kamienic!

Podczas sobotniej konwencji samorządowej Platformy Obywatelskiej lider tej partii Grzegorz Schetyna przedstawił program partii i podał nowe hasło formacji. To już nie będzie jak dotąd „totalna opozycja”, ale „totalna propozycja”.

Wystąpienie Schetyny spotkało się z ostrą krytyką wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego. Polityk PiS podczas briefingu prasowego przed siedzibą swojego resortu nazwał konwencję PO „wielką porażką”. Nie zostawił też suchej nitki na pomysłach przedstawianych podczas mitingu w Łodzi. Zdaniem Jakiego partia Schetyny schowała też głowę w piasek, przemilczając palący problem, jakim jest dzika reprywatyzacja.

– Podczas konwencji PO w Łodzi zabrakło symbolu rządów Platformy w samorządach, czyli czyściciela kamienic, to obrazek jaki zostanie po rządach tej partii w samorządach – podkreślił. – Nowe hasło PO, to nie jest wcale „totalna opozycja”, to nie jest wcale „totalna propozycja”, tylko to jest „totalny wstyd”. Pan Grzegorz Schetyna dlatego opowiadał o euro, dlatego opowiadał o aborcji, z taką charyzmą czyściciela kamienic – nie przebierał w słowach Patryk Jaki.


Polub fanpage portalu ShareInfo :


Wesprzyj portal ShareInfo.pl
Nie jesteśmy finansowani ani z publicznych pieniędzy, ani przez jakikolwiek podmiot polityczny czy biznesowy. To pozwala zachować nam niezależność i tworzyć prawdziwie wolne medium! Czytasz nasze artykuły, bo uznajesz je za obiektywne i interesujące? Przekazując darowiznę wspomagasz nasz rozwój i uatrakcyjnienie treści. Dziękujemy za każde wsparcie portalu ShareInfo! :)
Wesprzyj nas

Wybrane dla Ciebie!

Komentarze