Donald Trump przyleciał do Polski! Powitanie na lotnisku Air Force One (WIDEO)

Prezydent USA Donald Trump przyleciał wczoraj o godzinie 22:15 do Polski. Amerykańskiego prezydenta powitali szef MSZ Witold Waszczykowski i szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski. Prezydentowi Stanów Zjednoczonych towarzyszy małżonka Melania Trump. Na trasie przejazdu do hotelu Marriott Trumpa witali warszawiacy. Głównymi tematami Donalda Trumpa w Polsce będą bezpieczeństwo i energetyka.

   

„Chcemy, żeby efektem tych rozmów było pogłębienie współpracy polsko-amerykańskiej w zakresie obronności i bezpieczeństwa i z drugiej strony przegląd możliwości współpracy gospodarczej, zrobienia nowych interesów polsko-amerykańskich” – powiedział szef gabinetu polskiego prezydenta Krzysztof Szczerski. 

Trump spotka się z prezydentem Andrzejem Dudą na 20 minutowej rozmowie w cztery oczy, po czym mają do nich dołączyć pozostali członkowie polskiej i amerykańskiej delegacji.

   

https://www.youtube.com/watch?v=Ev-7ZzYA5XA

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News

2 thoughts on “Donald Trump przyleciał do Polski! Powitanie na lotnisku Air Force One (WIDEO)

  • 6 lipca 2017 o 12:50
    Permalink

    No nareszcie jakiś mądry polityk przyjechał do Polski , witamy serdecznie jego i jego przepiękną żonę też , miejmy nadzieję że nasi załatwią ten lotniskowiec wreszcie .

  • 6 lipca 2017 o 18:26
    Permalink

    Najlepsza w tym wszystkim jest muzyka z tego filmiku hehe

Komentarze są wyłączone.