gural
fot. screen Youtube

Dwa lata temu usłyszał wyrok 6 miesięcy więzienia za rozpowszechnianie nagiego wizerunku małoletniej nastolatki. Teraz wziął się za zwierzęta! Patostreamer próbował, m.in. położyć kota na rozgrzanej patelni oraz włożyć go do piekarnika. Niestety takie nagrania oglądają m.in. małe dzieci.

Grzegorz G. – znany w serwisie YouTube, jako „Gural” – wrócił do nagrywania po odbyciu kary. Tym razem próbuje przyciągnąć widzów poprzez znęcanie się na zwierzętami domowymi. Policja nie może nic zrobić. Jak mówią – działa na granicy prawa.

Na zapisach z transmisji na żywo „Gurala”, widać jak ciąga za nogę wyjącego z bólu psa. Innym razem uderza pięścią kota. Kot padł również ofiarą próby położenia go na rozgrzanej patelni. Patostreamer usiłował także wsadzić zwierzę do piekarnika.

Jak się okazuje, youtube’owy „twórca” nie oszczędza nikogo, kto stanie na jego drodze. W jednym z nagrań możemy usłyszeć, jak grozi innemu youtuberowi pobiciem. Mówił także, że zgwałci jego żonę, a całość będzie transmitował w internecie. Tej samej osobie groził również śmiercią.

„Groźba musi być skierowana wobec konkretnej osoby i ta osoba musi złożyć oświadczenie oraz mieć przeświadczenie, że ta groźba może zostać spełniona” – mówił w rozmowie z Radiem ZET rzecznik policji Andrzej Borowiak.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę