Gaz z Rosji został odcięty!

Gazociąg jamalski, który znajduje się na granicy polsko-białoruskiej został odcięty! W wyniku wstrzymania gazu Polska wykorzystuje rezerwy z magazynów.

   

Zarządca sieci przemysłowej Gaz-System poinformował o chwilowym odcięciu gazu przez stronę Polską. Powodem jest niska jakość surowca, która mogłaby uszkodzić instalację.

Do tej pory nie wiadomo, co mogło spowodować pogorszenie jakości gazu dostarczanego przez Gazprom. Rosja odmawia komentarzy w tej sprawie.

   

Przerwa w dostawie gazu ma potrwać do piątku, lecz jest to tylko prognoza. Polska ma wystarczające zapasy gazu, aby przetrwać ciężki okres – zapewnia Gaz-System.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News

2 thoughts on “Gaz z Rosji został odcięty!

  • 30 sierpnia 2017 o 21:06
    Permalink

    Oczywiście że Macierewicz donosił, Bolek tyż donosił, Ziobro donosił na swoich kolegów z którymi mieszkał,na codzień przebywał .Cóż moi drodzy ,taką mamy teraz Polskę. Osobiście wstydzę się naszego kraju.

  • 25 września 2017 o 09:09
    Permalink

    ANGLIKKOMtrzeba przypomnieć co dobrego zrobili Polacy dla Anglii.Anigma,dywizjon 303,Przekazanie materiałowe fragmentów V2,a Winston Czercil nas sprzedał Rosji czyli ZSRR w Jałcie.

Komentarze są wyłączone.