Holenderski dziennik opublikował zdjęcie nagiego Kaczyńskiego! Prezes oddawał mocz na flagę UE

Na stronie największego dziennika holenderskiego „de Volkskrant” ukazała się grafika autorstwa Basa van der Schot, który w ten sposób postanowił przedstawić polską sytuację polityczną.

   

Nagi prezes PiS w krawacie o narodowych barwach Polski lekceważąco oddaje mocz na unijną flagę. Pod rysunkiem autor artykułu umieszcza podpis, będący grą słów: „POOLSE PIS-Party”.

Dziennik krytycznie odnosi się do zmian w systemie polskiego sądownictwa: „najechaniu Trybunału Konstytucyjnego” i uczynieniu reszty wymiaru sprawiedliwości „dyspozycyjnym”. Zwraca również uwagę na stanowisko Komisji Europejskiej, która w decyzjach polskich władz widzi koniec niezależnego sądownictwa w Polsce i zapowiada sankcje. Autor tekstu kończy swój wywód stwierdzeniem, że „rodzina europejska” nie może pozwolić polskiemu rządowi na powtórzenie błędów komunizmu.

   

 

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News

7 thoughts on “Holenderski dziennik opublikował zdjęcie nagiego Kaczyńskiego! Prezes oddawał mocz na flagę UE

 • 25 lipca 2017 o 09:23
  Permalink

  Ta Rubiczka ,też zachorowała na głupotę Petrusowską.Pozdrawiam

 • 4 sierpnia 2017 o 23:43
  Permalink

  Wam kury szczac prowadzac, a nie politykę uprawiać. Pozdrawiam Panią Przedszkolanke. Czekał na Vabank.

 • 4 sierpnia 2017 o 23:46
  Permalink

  Czekam na drugi odcinek Vabank.

 • 9 sierpnia 2017 o 12:49
  Permalink

  Niech zaczną te śmieszne państewka o zdegenerowanych spoleczenstwach od swojej cjorej rzeczywistosci.Pozdrawiam

 • 23 sierpnia 2017 o 10:25
  Permalink

  Niech kazdy polityk robi tak zeby nam,swojemu Krajowi sluzyl.A nie bedzie takich glupkowatych rysunkow.Kaczynski tez nie jest tak czysty i uczciwy jak bym chcial.A jestem za praca i postepowaniem obe nego Rzadu.

 • 23 sierpnia 2017 o 19:21
  Permalink

  To co jest pokazane nie jest żadnym zdjęciem a nieudolną niesmaczną karykaturą,chyba że jestem w błędzie.Jeżeli autor karykatury ma takie zamysły to powinien to zrobić.

 • 13 września 2017 o 20:56
  Permalink

  Niech narysuje sikanie timermansa na flage polską. Będzie bardziej realne niż te wypociny. Niech spróbuje zrobić to z flagą isis to na drugi dzień wyrżną tą lewacko-socjalistyczną gazetkę w pień jak zrobili to we francji

Komentarze są wyłączone.