J. Kaczyński: Merkel poniesie konsekwencje wpuszczania uchodźców do Europy

 

– To nie Polska otwierała Europę dla uchodźców, tylko Merkel. I to Merkel i Niemcy poniosą tego konsekwencje – stwierdził Jarosław Kaczyński.

   

 

Kaczyński pytany o sytuację uchodźców w Europie odpowiedział, iż za obecny kryzys imigracyjny odpowiedzialni są Niemcy oraz kanclerz Merkel.

 

– Solidarność polega na tym, że się wspólnie decyduje, a potem wspólnie ponosi konsekwencje – dodał prezes partii PiS, odpowiadając na zarzuty wobec Polski w sprawie nieprzyjmowania imigrantów.

   

 

Kaczyński powiedział także, że Niemcy są bardzo rozrzutni w sprawach uchodźców, ponieważ wydali 20 miliardów euro na ich utrzymanie czyli prawie drugie tyle co suma określona w budżecie.

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News

6 thoughts on “J. Kaczyński: Merkel poniesie konsekwencje wpuszczania uchodźców do Europy

 • 17 czerwca 2017 o 14:01
  Permalink

  Brawo Kaczynski

 • 19 czerwca 2017 o 08:15
  Permalink

  Bogate Niemcy mogą sobie pozwolić na takie ekstrawagancje Biedna Polska musi najpierw dogonić gospodarczo bogate kraje unijne i nie szkodzić sobie naśladując i powielając ich obecne błędy.

 • 24 czerwca 2017 o 03:56
  Permalink

  NIECH NIEMCY MAJA UCHODZCOW I NIECH DALEJ ICH PRZYJMUJA TYLKO PO CO MOWIA ŻE TERRORYZM JEST U NICH PRZEZ TO
  NIEMCY TO BOGATY KRAJ I NIECH RZADZI U SIEBIE I ROBI CO CHCE A POLSKA NIE BEDZIE POD ICH DYKTANDEM MY UCHODZCOW NIE CHCEMY BO TO TERRORYSCI
  PAN KACZYNSKI MA RACJE ZE ICH NIE PRZYJMUJE MOZEMY POMUC IM CHUMANITARNIE DAC JEDZENIE WODE ITP ALE U NICH NIE W POLSCE

 • 24 czerwca 2017 o 03:59
  Permalink

  BRAWO PANIE KACZYNSKI BRAWO
  NIE DLA UCHODZCOW TU PANA POPRZE WIEKSZOSC POLAKOW BRAWO
  OBY ICH U NAS NIE BYLO NIE CHCEMY ICH NIE CHCEMY TERRORYSTOW BRAWO
  TYLKO NIECH PAN ICH DO POLSKI NIE PRZYJMUJE

 • 25 czerwca 2017 o 12:16
  Permalink

  Święte słowa Niemcy zaprosili Uchodźców, Nas Polaków nikt o zdanie się nie pytał – to nie nasza decyzja i nie Nasz Problem, Polska ich nie potrzebuje. Dziękuję Panie Jarosławie za stanowczość. Proszę być nie ugiętym. W 100% popieramy tę decyzję.

 • 19 lipca 2017 o 08:15
  Permalink

  P.Merkel zapraszała,a Polska ma ponosić konsekwencje?A Niemcy i Francja krzyczą o solidarności.Gdzie była ta solidarność jak ich te dwa kraje zapraszały?Teraz krzyczą o sankcjach?P.Merkel mówiła,że przyjmą ich wszystkich.Czyżby śmiała to mówić w imieniu państw członkowskich bez porozumienia z nimi?

Komentarze są wyłączone.