Komorowski: „Najgorsza część wyborców” to przeciwnicy przyjmowania uchodźców

 

Bronisław Komorowski udzielił wywiadu dla TOK FM, w którym odniósł się do ostatniej wypowiedzi Beaty Szydło na temat przyjmowania uchodźców.

   

 

„Nie zgodzimy się na żadne szantaże ze strony Unii Europejskiej. Nie będziemy uczestniczyć w szaleństwie brukselskich elit! My chcemy pomagać ludziom, a nie elitom politycznym!” – powiedziała Beata Szydło odnosząc się do problemu migracyjnego w Europie.

 

. „Nie rozumiem wystąpień premier Szydło, która mówi, że Polska nie przyjmie uchodźców. To skandal, błąd wizerunkowy, to podlizywanie się najgorszej części swoich wyborców” – stwierdził Komorowski na antenie TOK FM.

   

 

„Polska jest krajem wystarczająco dużym, żeby to zrealizować. Być przyzwoitym i nie ponieść wielkich kosztów” – dodał Komorowski.

 

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News

4 thoughts on “Komorowski: „Najgorsza część wyborców” to przeciwnicy przyjmowania uchodźców

 • 17 czerwca 2017 o 09:33
  Permalink

  SZANOWNY p.byly Prezydencie.niech pan w koncu zamilknie ze swoimi bezsensownymi komentarzami i przestanie sie kompromitowac.jest pan zerem polityczym.

 • 24 czerwca 2017 o 03:40
  Permalink

  SKORO PAN KOMOROWSKI CHCE UCHODZCOW W PPLSCE OK ALE POD WARUNKIEM ZE ZAMIESZKAJA U PANA I PANSKIEJ RODZINY I BEDZIE PAN ICH PILNOWAL
  BO MY OBYWATELE ICH NIE CHCEMY NIE CHCEMY TERRORYSTOW W POLSCE
  A JESLI CHCE PAN IM POMUC TO NA ICH TERENIE I U NICH A NIE W POLSCE GDZIE LUDZIE SA PRZECIWNI I POLSKA JAKO KRAJ JAK NARAZIE SPOKOJNY BO NIE MAMY UCHODZCOW U SIEBIE MOZE SPAC SPOKOJNIE A NIE BAC SIE
  TYLKO ZE TO NIE PAN BEDZIE PRZEZ TERRORYSTOW ATAKOWANY TYLKO ZWYKLI OBYWATELE POLSKI
  TO MY STRACIMY ZYCIE PRZEZ WLASNIE UCHODZCOW A NIE PAN WIEC JESLI PAN CHCE IM POMUC TO NIECH ZAOWERUJE IM POMOC ALE U NICH NIE W POLSCE

 • 24 czerwca 2017 o 03:48
  Permalink

  CIESZE SIE ZE PAN NIE JEST PREZYDENTEM POLSKI TERAZ
  CHCE PAN TERRORYSTOW PROSZE DO NICH JECHAC W TEDY MOZE PAN ZROZUMIE CZEMU POLSKA ICH NIE CHCE
  A JA JESTEM CIEKAW CO BY PAN ZROBIL GDYBY CI UCHODZCY KTORYCH PAN CHCE PRZYJAC ZABILI KOGOS Z PANSKIEJ RODZINY CO BY PAN ZROBIL
  TO CZEMU PAN KAZE OBYWATELM POLSKI ICH PRZYJAC
  MY PRZEZ PANA FANABERJE NIE CHCEMY STRACIC BLISKICH OSOB
  BO PRZEDZIE GDZIE SA UCHODZCY JEST TERRORYZM

 • 30 czerwca 2017 o 21:08
  Permalink

  Jeśli pan Komorowski chce niech weźmie ich do siebie i niech państwo z naszych podatków przestanie pana Komorowskiego ochraniać to wtedy zobaczymy pańskie zdanie. Ja myślę że nie jest Pan Polakiem skoro pan nazywa „najgorszą częścią wyborców „ludzi którzy chcą dobrze dla państwa, a jak pan nazwalby tych ludzi którzy podczas wojny zginęli broniąc ojczyzny.

Komentarze są wyłączone.