Wreszcie się doczekaliśmy! Książka od Pana Nikt „Uczta” już teraz dostępna w przedsprzedaży na stronie Wydawnictwa3DOM.

Co takiego w niej znajdziemy?

Pan Nikt znany ze swych kontrowersyjnych poglądów, zabierze nas tym razem w świat rozważań na temat bardzo aktualny, a mianowicie tyczący się pandemii COVID-19. Nie będzie to jednak szablonowy wywód, jakim karmią nas wszechobecnie media – to nie zachwalanie szczepionek, namawianie do ich przyjmowania, czy straszenie kolejną odmianą „Delta”. Wręcz przeciwnie! To w końcu podejście do pandemii, w sposób konstruktywny, bez utartych haseł, które w gruncie rzeczy nie są do końca sprawdzone. Pan Nikt pragnie dociec prawdy i odpowiedzieć na nurtujące pytania, które z pewnością zaprzątają umysł niejednej trzeźwo myślącej osoby. Komu mają służyć niejasne konsekwencje pandemii? Jaki jest prawdziwy cel tego szaleństwa?

Autor ukazuje to, co było istotne przed wybuchem pandemii oraz zmiany, które nastąpiły po jej rozgoszczeniu się w życiu każdego z nas. Analiza porównawcza Pana Nikt jest o tyle obiektywna, że zawiera zapisy autora sporządzone przed wybuchem pandemii – twórca celowo w nie nie ingerował, dopisał jednak swoje rozważania na temat obecnego stanu. Taka forma pozwala samemu ocenić, jak bardzo priorytety przed i po pandemii uległy zmianie. Co ciekawe, czytając rozmyślania Pana Nikt sprzed wybuchu pandemii, możemy dostrzec liczne zapowiedzi trwającej obecnie sytuacji. Jakie sygnały można było dostrzec w przeszłości? Z pewnością sami zwrócicie uwagę na te szczegóły.

Połączmy kropki razem z Panem Nikt i dojdźmy do prawdy, która kryje się za kurtyną pandemii i związanych z nią szczepionek.

Źródło: Materiał dostarczony przez wydawnictwo 3DOM

Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!