W sieci masowo udostępniany jest wpis, jaki pojawił na jednym z forów internetowych. Matka w swoim poście prosi o pomoc dla swojego dziecka, który po szczepieniu stał się homoseksualny.

Ostatnimi czasy coraz więcej rodziców postanawia nie szczepić swoich pociech. Antyszczepionkowscy dzielą się w internecie oraz na ulicy swoimi spostrzeżeniami na temat powikłań, jakie powstają po szczepieniach.

Autorka popularnego wpisu prosi o pomoc dla swojego dziecka, który po szczepionce nagle stał się homoseksualistą:

„Cześć dziewczyny. Zauważyłam mały problem u mojego 2-letniego synka Rafałka i nie bardzo wiem, co mam robić i gdzie szukać pomocy… Chodzi mi o to, że mój syn Rafałek od jakiegoś czasu ma tak jakby skłonności homoseksualne. Od pół roku bawi się jedynie z chłopcami, jak przychodzi do piaskownicy jakaś dziewczynka to od razu zaczyna płakać i ją bić. Dzisiaj już to przeszło wszelkie granice jak Rafałek zaczął całować się z kolegą. Czy to jest normalne? Nie znalazłam żadnych informacji na internecie a nie chcę mieć chorego syna. Dodam tylko, że te problemy zaczęły się od szczepienia na WZW A. Czy to mogło mieć wpływ?” – zapytała zaniepokojona matka.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę