Matka prosi o pomoc: „Mój 2-letni syn po szczepionce stał się homoseksualny!”

W sieci masowo udostępniany jest wpis, jaki pojawił na jednym z forów internetowych. Matka w swoim poście prosi o pomoc dla swojego dziecka, który po szczepieniu stał się homoseksualny.

   

Ostatnimi czasy coraz więcej rodziców postanawia nie szczepić swoich pociech. Antyszczepionkowscy dzielą się w internecie oraz na ulicy swoimi spostrzeżeniami na temat powikłań, jakie powstają po szczepieniach.

Autorka popularnego wpisu prosi o pomoc dla swojego dziecka, który po szczepionce nagle stał się homoseksualistą:

   

„Cześć dziewczyny. Zauważyłam mały problem u mojego 2-letniego synka Rafałka i nie bardzo wiem, co mam robić i gdzie szukać pomocy… Chodzi mi o to, że mój syn Rafałek od jakiegoś czasu ma tak jakby skłonności homoseksualne. Od pół roku bawi się jedynie z chłopcami, jak przychodzi do piaskownicy jakaś dziewczynka to od razu zaczyna płakać i ją bić. Dzisiaj już to przeszło wszelkie granice jak Rafałek zaczął całować się z kolegą. Czy to jest normalne? Nie znalazłam żadnych informacji na internecie a nie chcę mieć chorego syna. Dodam tylko, że te problemy zaczęły się od szczepienia na WZW A. Czy to mogło mieć wpływ?” – zapytała zaniepokojona matka.

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News

5 thoughts on “Matka prosi o pomoc: „Mój 2-letni syn po szczepionce stał się homoseksualny!”

 • 21 czerwca 2017 o 22:39
  Permalink

  Pomoc należy się mamie u psychologa

 • 22 czerwca 2017 o 16:37
  Permalink

  Mama musi się leczyć,inaczej syn rzeczywiście ulegnie dewiacji. Basia

 • 27 czerwca 2017 o 05:48
  Permalink

  No nie wiem co gorsze ? Być gejem czy mieć tak „mądrą” mamusię 😉

 • 29 czerwca 2017 o 08:38
  Permalink

  Nie jest to nic nienormalnego, Pani syn jest jeszcze mały i ma prawo robić różne dziwne rzeczy, myślę tak jak inni, że Pani powinna się zastanowić co pisze

 • 20 września 2017 o 15:29
  Permalink

  Jak można zdiagnozować 2 letnie dziecko pod kątem preferencji seksualnych? Zdiagnozować należy procesy poznawcze matki bo prawdopodobnie są zaburzone

Komentarze są wyłączone.