Pawłowicz papuguje Kaczyńskiego na komisji sprawiedliwości: „Zamknijcie zdradzieckie mordy!” (WIDEO)

O tym, że w partii rządzącej obowiązuje przekaz dnia, mówi się od dawna. Dziś politycy Prawa i Sprawiedliwości jak mantrę będą powtarzać wczorajsze słowa prezesa Kaczyńskiego o „zdradzieckich mordach i kanaliach”. Pierwszy tego typu popis dała Krystyna Pawłowicz w czasie dyskusji nad ustawą o SN w komisji sprawiedliwości.

   

– Zamknijcie mordy, tak jak prezes powiedział, zdradzieckie mordy. Nawet teraz nie potraficie się grzecznie zachować – odezwała się do posłów opozycji posłanka PiS. Ku zaskoczeniu opozycji, wiceprzewodniczący komisji Andrzej Matusiewicz odmówił reakcji na skandaliczne zachowanie partyjnej koleżanki. Po zaprezentowaniu swojego stanowiska, Pawłowicz uniosła w górę dwa palce w geście zwycięstwa.

Performance posłanki Pawłowicz nie umknął uwadze posłów opozycji. Spodziewać się można złożenia wniosku o ukaranie posłanki PiS przez Komisję Etyki. I rodzi się tylko jedno

   

pytanie – ile razy jeszcze posłowie partii rządzącej powtórzą wczorajsze wystąpienie prezesa Kaczyńskiego?

https://www.facebook.com/polsatnewspl/videos/1915444828706739/

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News

One thought on “Pawłowicz papuguje Kaczyńskiego na komisji sprawiedliwości: „Zamknijcie zdradzieckie mordy!” (WIDEO)

  • 15 sierpnia 2017 o 18:48
    Permalink

    Krycha Szmato stul swoj ordynarny pysk.
    Nazwalas UNIE oraz flage unijna publicznie szmata i nie jest to dla Ciebie.? Szmato ublizenie wiec ja Ciebie.? nazywam tez Szmata . Jako Twoj przydomek. Jestes Szmato tak obrzydliwa jak wygladasz. Od daje Ci Szmato i traktuje Cie Szmato tym samym jak Ty Szmato traktujesz innych.

Komentarze są wyłączone.