Pawłowicz papuguje Kaczyńskiego na komisji sprawiedliwości: „Zamknijcie zdradzieckie mordy!” (WIDEO)

O tym, że w partii rządzącej obowiązuje przekaz dnia, mówi się od dawna. Dziś politycy Prawa i Sprawiedliwości jak mantrę będą powtarzać wczorajsze słowa prezesa Kaczyńskiego o „zdradzieckich mordach i kanaliach”. Pierwszy tego typu popis dała Krystyna Pawłowicz w czasie dyskusji nad ustawą o SN w komisji sprawiedliwości.

– Zamknijcie mordy, tak jak prezes powiedział, zdradzieckie mordy. Nawet teraz nie potraficie się grzecznie zachować – odezwała się do posłów opozycji posłanka PiS. Ku zaskoczeniu opozycji, wiceprzewodniczący komisji Andrzej Matusiewicz odmówił reakcji na skandaliczne zachowanie partyjnej koleżanki. Po zaprezentowaniu swojego stanowiska, Pawłowicz uniosła w górę dwa palce w geście zwycięstwa.

Performance posłanki Pawłowicz nie umknął uwadze posłów opozycji. Spodziewać się można złożenia wniosku o ukaranie posłanki PiS przez Komisję Etyki. I rodzi się tylko jedno

pytanie – ile razy jeszcze posłowie partii rządzącej powtórzą wczorajsze wystąpienie prezesa Kaczyńskiego?

Czytaj także:  Wiceminister Kowalski do protestujących kobiet: Dość tego warcholstwa!

– Zamknijcie mordy, tak jak prezes powiedział, zdradzieckie mordy. Nawet teraz nie potraficie się grzecznie zachować – zwróciła się do opozycji podczas posiedzenia komisji sprawiedliwości posłanka PiS Krystyna Pawłowicz. Po okrzykach oburzenia posłów opozycji, Pawłowicz uniosła w górę dwa palce pokazując znak oznaczający zwycięstwo.http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-07-19/zamknijcie-zdradzieckie-mordy-pawlowicz-do-opozycji-na-komisji-sprawiedliwosci/

Opublikowany przez polsatnews.pl Środa, 19 lipca 2017

One thought on “Pawłowicz papuguje Kaczyńskiego na komisji sprawiedliwości: „Zamknijcie zdradzieckie mordy!” (WIDEO)

  • 15 sierpnia 2017 o 18:48
    Permalink

    Krycha Szmato stul swoj ordynarny pysk.
    Nazwalas UNIE oraz flage unijna publicznie szmata i nie jest to dla Ciebie.? Szmato ublizenie wiec ja Ciebie.? nazywam tez Szmata . Jako Twoj przydomek. Jestes Szmato tak obrzydliwa jak wygladasz. Od daje Ci Szmato i traktuje Cie Szmato tym samym jak Ty Szmato traktujesz innych.

Komentarze są wyłączone.