polska-vs-meksyk

W minioną środę reprezentacje Polski i Meksyku rozegrały swoje ostatnie mecze towarzyskie przed rozpoczęciem mistrzostw świata w Katarze. Teraz oba te zespoły będą już tylko przygotowywać się do meczu otwarcia. Kto ma większe szanse na zwycięstwo?

Polska vs Meksyk

Polska w swoim ostatnim meczu towarzyskim wygrała przed własną publicznością z Chile. Mimo wszystko styl gry pozostawiał wiele do życzenia, ale zakłady bukmacherskie miały rację, że to Polska ma większe szanse na zwycięstwo w starciu z tym przeciwnikiem. Obiektywnie jednak na murawie lepsza była drużyna gości, choć nie potrafiła potwierdzić tego zdobytymi bramkami. Bardzo dobrze w bramce reprezentacji Polski spisał się Łukasz Skorupski, który po raz kolejny potwierdził swoją wysoką dyspozycję. Ogólnie nastroje wśród kibiców po tym spotkaniu nie są najlepsze, jednak być może to nawet lepiej, ponieważ balonik związany już z rozpoczynającymi się Mistrzostwami Świata w Katarze nie będzie napompowany tak mocno, jak w przeszłości.

Reprezentacja Meksyku również w środę rozegrała swoje spotkanie kontrolne. Przeciwnikiem tego zespołu był dobrze nam znany rywal, czyli Szwecja. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Szwedów, jednak Meksyk nie wystąpił w swoim najmocniejszym zestawieniu. Analizując samą grę tego zespołu, warto zwrócić uwagę, że zagrali oni naprawdę dobry mecz w porównaniu do tego, co prezentowali w poprzednich starciach. Wynik w meczach towarzyskich jest sprawą drugorzędną.

Analizując ofertę dostępną w zakładach bukmacherskich, łatwo zauważyć, że reprezentacja Meksyku ma większe szanse na zwycięstwo w starciu z Polską. Kursy mogą się jednak jeszcze zmienić przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Wszystko oczywiście zależy od ewentualnych kontuzji w obu zespołach.

Zakłady bukmacherskie

Wytypowanie zdarzeń, które wydarzyć się mogą w czasie tego spotkania w zakładach bukmacherskich, nie będzie najłatwiejszym zadaniem. Najważniejszym zadaniem dla reprezentacji Polski będzie po prostu nie przegrać tego meczu. Przypomnijmy, że Biało-Czerwoni na 3 ostatnich mundialach przegrywali w spotkaniu otwarcia, a następnie mieli już tylko matematyczne szanse na awans. Kurs z podpórką na reprezentację Polski, proponowany przez zakłady bukmacherskie jest tutaj ciekawą opcją do kuponów AKO.

Ciekawą propozycją, którą dostrzec można w ofercie polskich zakładów bukmacherskich, może być żółta kartka dla Grzegorza Krychowiaka. Dlaczego właśnie w ten sposób? Środkowy pomocnik reprezentacji Polski większości z ostatnich meczów o stawkę pokazywał, że nie nadąża za akcjami przeciwników i często przerywał je właśnie faulem taktycznym. Statystyki pokazują, że regularnie otrzymuje on żółte kartki w ostatnich meczach i podobnie było w spotkaniu otwarcia na ostatnim Euro, gdzie nawet wyleciał z boiska za 2 żółte kartki. Ostatnie mecze wskazują, że Grzegorz Krychowiak prawdopodobnie wystąpi w tym starciu od pierwszej minuty, ponieważ jest fundamentalnym graczem u Czesława Michniewicza.

Co ciekawe, w piłkę nożną można grać w każdym wieku!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów. 18+

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę