Posyp tym wannę, a żółte zacieki znikną
fot. screen Youtube / Happy Haute Home

Posyp tym wannę, a żółte zacieki znikną w kilka minut. To genialny i stary sposób mojej babci, która zawsze ma czystą, białą i lśniącą wannę. Sprawdź na czym polega i koniecznie spróbuj. 

Posiadacze wanien w łazienkach znają problem jakim są żółte zacieki w jej wnętrzu. Nie wygląda to estetycznie i nie zachęca do kąpieli, ale na szczęście jest na to genialne rozwiązanie, które odkryła moja babcia. Jej wanna za każdym razem wygląda nieskazitelnie.

Posyp tym wannę, a żółte zacieki znikną. Moja babcia zaskoczyła mnie swoim trikiem

Posyp wannę mieszanką z dwóch składników – soda oczyszczona i wybielający proszek do prania oraz woda. Woda z mieszanką sody oczyszczonej z proszkiem może pomóc w usunięciu zacieków. Pastę zrobisz w bardzo prosty sposób –  wymieszaj sodę oczyszczoną i proszek do prania z niewielką ilością wody, a następnie nałożyć ją na zacieki . Pozostaw na kilka minut, a potem delikatnie pocieraj gąbką. Żółte zacieki będą dosłownie znikać w oczach. Potem przemyj wannę obficie wodą i gotowe! Wanna będzie wyglądać jak nowa, warto powtarzać ten patent raz na dwa tygodnie.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę