„Ramirez” został aresztowany. „Magazynier” przestępców trzymał w szafie 107 kg marihuany

107 kilogramów marihuany o wartości 3,2 mln złotych miał w budynku gospodarczym 34-letni Jakub J. ps. Ramirez zatrzymany w Bardzie Śląskim przez policjantów wrocławskiego CBŚP przy udziale dolnośląskiego USC. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna był „magazynierem” grupy przestępczej, trudniącej się obrotem narkotykami na wielką skalę.”Ramirez” po przedstawieniu zarzutów w Prokuraturze Rejonowej w Ząbkowicach Śląskich, decyzją sądu trafił do aresztu na 3 miesiące.

   

Funkcjonariusze CBŚP z Jeleniej Góry ustalili, że  34-letni Jakub J. z Barda Śląskiego w miejscu zamieszkania ukrywa znaczne ilości środków odurzających.

Policjanci skrupulatnie zaplanowali akcję zatrzymania mężczyzny, weszli na wytypowaną posesję w Bardzie Śląskim, gdzie zatrzymali 34-latka.

   

Podczas przeszukania pomieszczeń gospodarczych w szafie mieszczącej się w garażu, policjanci znaleźli pudła w których ukryta była marihuana. Narkotyki były zapakowane próżniowo w foliowe torby.

   

W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli 107 kilogramów marihuany o wartości przekraczającej 3,2 mln zł.

„Ramirez” trafił do Prokuratury Rejonowej w Ząbkowicach Śląskich, gdzie zostały mu przedstawione zarzuty uczestnictwa w obrocie znacznymi ilościami środków odurzających, za co grozi  do 12 lat pozbawienia wolności.

Sąd zastosował tymczasowe aresztowanie na 3 miesiące w stosunku do Jakuba J.

 

Źródło: cbsp.policja.pl

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News

One thought on “„Ramirez” został aresztowany. „Magazynier” przestępców trzymał w szafie 107 kg marihuany

  • 5 lipca 2017 o 10:32
    Permalink

    Marihuana jako roślina służąca ludziom była uprawiana od tysięcy lat i nigdy nie był narkotykiem i musi spowrotem wrócić do rolnictwa.

Komentarze są wyłączone.