darmowe pożyczki

W okresie przedświątecznym wydajemy więcej niż zazwyczaj. Coraz droższe są choinki, wymarzone prezenty dla bliskich, a nawet same zakupy podstawowych artykułów spożywczych. Choć tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą inne niż w poprzednich latach i wielu Polaków spędzi je w mniejszym gronie, to nadal chcemy stworzyć namiastkę normalności i poczuć klimat tego wyjątkowego święta. Ale co zrobić, jeśli zabranie nam środków, a pensja dotrze dopiero pod końca miesiąca? Wsparciem finansowym mogą być darmowe pożyczki online. Jeśli chcemy już pożyczać pieniądze, to najlepiej zrobić to za darmo. W związku z tym przygotowaliśmy ranking szybkich pożyczek online za 0 zł.

Skutki pandemii objęły również branżę pożyczkową. Z rynku zniknęło nie tylko wiele ofert darmowych pożyczek, ale także samych firm, które ich udzielały. Rok temu w podobnych rankingach można było znaleźć ponad 40 promocyjnych pożyczek z RRSO 0 proc. Obecnie znaleźliśmy tylko 9 takich ofert. Udowadnia to, że przetrwały tylko najsilniejsze firmy i to one właśnie znalazły się na podium w poniższym rankingu.

Pożyczka na święta może być dobrym rozwiązaniem, jeśli nie mamy odpowiednio zaplanowanego budżetu. Nie wymaga wielu formalności oraz można ją otrzymać przez internet i co najważniejsze możemy zdecydować się na ofertę bez żadnych dodatkowych opłat. To oznacza, że oddamy dokładnie tyle, ile pożyczymy. Oczywiście należy zrobić to w terminie.

Sprawdźmy zatem, która firma pożyczkowa zaoferuje nam najwięcej oraz gdzie będziemy mieli najwięcej czasu na oddanie pożyczonych pieniędzy.

Darmowe pożyczki na święta – ranking

Zobacz, gdzie i ile możesz pożyczyć na święta bez opłat. Poniżej zaprezentowane jest 9 najlepszych ofert darmowych pożyczek na rynku.

Miejsce Firma pożyczkowa Darmowa pożyczka Maksymalna kwota darmowej pożyczki Maksymalny okres darmowej pożyczki
1. Vivus Tak 3 000 zł 61 dni Zapytaj o pożyczkę
2. Wonga Tak 1 000 zł 30 dni Zapytaj o pożyczkę
2. Wandoo Tak 1 000 zł 30 dni Zapytaj o pożyczkę
3. Finansowe Posiłki Tak 600 zł 30 dni Zapytaj o pożyczkę
3. Lew Pożyczka Tak 600 zł 30 dni Zapytaj o pożyczkę
3. Niewielka Pożyczka Tak 600 zł 30 dni Zapytaj o pożyczkę
3. Pożyczka Plus Tak 600 zł 30 dni Zapytaj o pożyczkę
3. Smart Pożyczka Tak 600 zł 30 dni Zapytaj o pożyczkę
4. Net Credit Tak 500 zł 30 dni Zapytaj o pożyczkę

Źródło: direct.money.pl. Informacje aktualne na dzień 18.12.2020 r.
Powyższe dane mają charakter informacyjny. Ostateczne warunki zależą od oceny zdolności kredytowej klienta i zostaną zaproponowane przez firmę pożyczkową.

W rankingu uwzględniliśmy tylko te firmy pożyczkowe, które nowym klientom oferują darmową pożyczkę. O miejscu w rankingu decydowała jak najwyższa dostępna kwota pożyczki za darmo oraz okres spłaty. Pożyczki w tej samej kwocie oraz udzielane na ten sam okres zostały przedstawione alfabetycznie.

Darmowe pożyczki – warunki

Wiele osób zastanawia się, jak do tego dochodzi, że firmy pożyczają pieniądze zupełnie za darmo. Otóż darmowa pożyczka to sposób promocji firmy, a dla nowych klientów daje możliwość sprawdzenia jej usług bez opłat. Z pożyczki pozabankowej można skorzystać tylko raz, gdyż każda kolejna u tego samego pożyczkodawcy będzie już płatna.
W darmowych chwilówkach trzeba pamiętać o podstawowych warunkach spłaty. Aby pożyczka na święta była za darmo, należy przestrzegać dwóch najważniejszych zasad:

• Nieoprocentowaną pożyczkę można wziąć tylko wtedy, gdy spłacimy ją w terminie. Za zwłokę w spłacie będą naliczone karne odsetki.
• Pożyczka za 0 zł jest skierowana tylko do nowych klientów. Oznacza to, że u danego pożyczkodawcy można zawnioskować tylko wtedy, gdy nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z jej ofert.

Szybka pożyczka online może okazać się naprawdę dobrym sposobem na podratowanie domowego budżetu przed świętami i oddanie pieniędzy dopiero w nowym roku. Nie trzeba obawiać się żadnych „kruczków” prawnych, gdyż każda firma, jeszcze przed zawarciem umowy, musi poinformować nas, jakie są dokładnie koszty. Jeśli w umowie jest zapis, że wynoszą one 0 zł, a RRSO wynosi 0 proc., to możesz mieć pewność, że pożyczka jest darmowa.

Sprawdź darmową pożyczkę u zwycięzcy rankingu Vivus >>


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę