Robert Janowski jednak pozostanie w „Jaka to melodia”? Kurski tłumaczy

Jacek Kurski odnosi się do popularnych programów w TVP, które mają zniknąć z anteny. Twierdzi, że ktoś fałszywymi informacjami celowo osłabia pozycję TVP.

   

Prezes TVP udzielił wywiadu Michałowi Karnowskiemu z „wPolityce” i przekonuje, że odejście Roberta Janowskiego z „Jaka to melodia” to kłamstwo.

„Zwróciliśmy się do pana Roberta Janowskiego żeby dalej prowadził program, w takiej samej formule. Czyli nic z punktu widzenia prowadzącego się nie zmienia. Także dla widzów nic się nie zmienia. Jedyna różnica to dobrze zabezpieczony interes spółki publicznej Telewizja Polska SA. Traci jedynie pośrednik i w tym kontekście odczytuję tę falę „fake newsów”. To próba wywołania wrażenia, że coś się wali i próba wymuszenia na nas powrotu do dawnego rozwiązania, które kolonizowało telewizję Polską niczym republikę bananową.” – tłumaczy Kurski.

   

„Odbyłem przed chwilą z nim udane spotkanie i myślę że jesteśmy na drodze do porozumienia” – przekonuje w wywiadzie prezes TVP.

Źródło: wpolityce

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News

One thought on “Robert Janowski jednak pozostanie w „Jaka to melodia”? Kurski tłumaczy

  • 16 czerwca 2017 o 08:34
    Permalink

    Dlaczego w różnych programach medialnych po za tvp i niektórymi gazetami społeczeństwo jest skazane na słuchanie konfabulacyjnych bredni ciągłego jątrzena-kiedy to się skończy i zaczniecie realizować misję publiczną co jest Waszą powinnością.Większość mediów prezentują kompletny brak wiarygodności ,posługując się wyłączne kłamstwem ,fałszywą interpretacją. Czas by naród oczyścił wyeliminował takie pasożytnictwo z naszego życia społecznego Zapraszać znienawidzonych polityków totalnej opozycji jak najczęściej na snucie bredni ,by utracili już resztki swojej reputacji w ocenie społecznej.Dlaczego muszę ograniczać sobie TVN i Polsat czy inne tego typu bo– przedstawią Polakom „prawdę czasu, prawdę ekranu” czyli „pisowski zamach na demokrację”. Włączcie się w tworzenie naszej Ojczyzny, anie przeszkadzajcie- jak chcecie pracować jako konfidenci na rzecz innych ,którzy Wam płacą za wywoływanie chaosu w polsce poszukajcie sobie miejsce u właśnie u nich

Komentarze są wyłączone.