Uczestniczka „Hotel Paradise” gloryfikuje masturbację. Pokazała swój wibrator!

To, że Martyna Kondratowicz (24 l.) jest piękna wiedzą wszyscy. Nie każdy jednak wiedział, że gwiazda popularnego reality show „Hotel Paradise” jest także bezpruderyjna. Celebrytka zdecydowała się publicznie zachęcić kobiety do masturbacji tłumacząc, że pragnie, aby skończyć z tym tabu, bo ważne jest, żeby poznać swoje ciało i jego potrzeby. Argumentuje, że onanizowanie się to lepsze ukrwienie i wrażliwość narządów.

   

Jak pamiętamy, Martyna Kondratowicz kiedyś była gwiazdą stacji ESKA TV. Potem przyszedł czas na randkowe reality show „Hotel Paradise”. Możliwe, że ta większa rozpoznawalność skłoniła ją do zachęcania do poruszania rozmów o seksie, jako ważnej sferze życia kobiet.

– Stosowanie gadżetów seksualnych nie tylko może pomóc w poznaniu swojego ciała, ale również poprawia ukrwienie okolic intymnych, dzięki czemu łatwiej doznamy orgazmu same, jak i z partnerem – stwierdza Martyna na swoim kanale na YouTube.

   

– Rozumiem, że wśród niektórych temat przyjemności budzi wiele emocji, niestety także tych negatywnych. Chciałabym bardzo odczarować tę tematykę i pokazać, że możemy mówić bez wstydu o masturbacji, seksie i seksualności. My kobiety często wymieniamy się spostrzeżeniami odnośnie kosmetyków, dlaczego by nie podejść tak samo do gadżetów erotycznych? Marzy mi się, żeby każda kobieta mogła otwarcie pogadać z przyjaciółkami o seksie i przyjemności z niego płynącej, a także o gadżetach erotycznych – zaznacza celebrytka.

W nagraniu zdecydowała się nawet zaprezentować różne rodzaje wibratorów i wyjaśniała jak powinny być używane.

   

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News