Warszawski policjant onanizował się w pracy! Filmy jako „Police_Man” pokazywał w Internecie!

W głowie się nie mieści, na co mogą wpaść ludzie, których społeczeństwo darzy specjalnym szacunkiem, bo mają nas bronić i chronić przed przestępcami. Okazuje się, że nie zawsze wypełniają tylko swoje obowiązki w godzinach pracy, bo są tacy, którzy dopuszczają się czynów haniebnych.

Tak było z jednym z warszawskich policjantów, który w trakcie swojej służby onanizował się. Mało tego, zatrudniony w jednej z jednostek w powiecie pruszkowskim funkcjonariusz robił to jednocześnie transmitując na jednej ze stron internetowych.

Czytaj także:  Znowu wiele zakażeń w Polsce. Nowe dane MZ

Cała kontrowersyjna sprawa została oficjalnie potwierdzona, ale nie jest komentowana przez przełożonych policjanta. Wiemy tylko, że ma on stopień starszego sierżanta, a w policji jest zatrudniony od 9 lat. Gdy na jednym z serwisów erotycznych emitował swoje występy miał na sobie mundur, a przedstawiał się nickiem Police_Man.

Prywatnie policjant ma żonę i dziecko. Jego wybryki zostały nagłośnione w sieci na facebooku przez Patryka Tomaszewskiego. Ten ostatni zajmuje się publikowaniem przypadków patologii wśród policjantów. Po publikacji niemal od razu zidentyfikowano miejsce nadania materiały erotycznego – pomieszczenie dla osób zatrzymanych w Piastowie.

Czytaj także:  Hołownia zbiera śmieci. Podczas godzinnego spaceru po lesie znalazł ponad 50 kg odpadów

Policjanta zawieszono w czynnościach służbowych i zastosowano wobec niego postępowanie dyscyplinarne.

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.