Warszawski policjant onanizował się w pracy! Filmy jako „Police_Man” pokazywał w Internecie!

   

W głowie się nie mieści, na co mogą wpaść ludzie, których społeczeństwo darzy specjalnym szacunkiem, bo mają nas bronić i chronić przed przestępcami. Okazuje się, że nie zawsze wypełniają tylko swoje obowiązki w godzinach pracy, bo są tacy, którzy dopuszczają się czynów haniebnych.

Tak było z jednym z warszawskich policjantów, który w trakcie swojej służby onanizował się. Mało tego, zatrudniony w jednej z jednostek w powiecie pruszkowskim funkcjonariusz robił to jednocześnie transmitując na jednej ze stron internetowych.

   

Cała kontrowersyjna sprawa została oficjalnie potwierdzona, ale nie jest komentowana przez przełożonych policjanta. Wiemy tylko, że ma on stopień starszego sierżanta, a w policji jest zatrudniony od 9 lat. Gdy na jednym z serwisów erotycznych emitował swoje występy miał na sobie mundur, a przedstawiał się nickiem Police_Man.

Prywatnie policjant ma żonę i dziecko. Jego wybryki zostały nagłośnione w sieci na facebooku przez Patryka Tomaszewskiego. Ten ostatni zajmuje się publikowaniem przypadków patologii wśród policjantów. Po publikacji niemal od razu zidentyfikowano miejsce nadania materiały erotycznego – pomieszczenie dla osób zatrzymanych w Piastowie.

   

Policjanta zawieszono w czynnościach służbowych i zastosowano wobec niego postępowanie dyscyplinarne.

Udostępnij:
     

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę