Wyłudzili 500.000 zł od pomagających w zbiórce dla chorego chłopca! Wśród oszukanych Lewandowscy!

Popularna zbiórka pieniędzy dla chorego Antosia pod hasłem: „Boję się ciemności” okazała się wielkim oszustem.

W akcji udział wzięły znane portale, gwiazdy oraz popularne serwisy, w których prowadzone są zbiórki na cele charytatywne.

W pomoc dla 2,5-letniego Antka zaangażowało się wielu celebrytów. Wśród nich byli m.in. Robert i Anna Lewandowscy, którzy na rzecz chłopca wpłacili 100 tys. złotych.

Organizacja „Się Pomaga” poinformowała na Facebooku o tym, że zbiórka była tylko i wyłącznie próbą wyłudzenia pieniędzy od pomagających. W poście napisano, że zgłoszenie zbiórki zostało przed kilkoma miesiącami odrzucone przez administrację, ale pojawiło się w innych portalach.

Uwaga! Zbiórka wyłudzenie na serwisach zrzutka.pl i pomagam.pl! Podaj dalej ponieważ na serwisie zrzutka.pl zbiórka…

Opublikowany przez Siepomaga.pl Sobota, 8 lipca 2017

„OSZUŚCI ZEBRALI DO INTERNETOWEJ „PUSZKI” PONAD PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH! OSTRZEŻENIE:#BOJESIECIEMNOSCI Wg informacji uzyskanych przez Instytut Ochrony Praw Konsumentów dobroczynne zbiórki pieniędzy na rzecz 2,5 letniego Antka, u którego „zdiagnozowano jakiś czas temu groźny nowotwór oczu, który w niedługim czasie może spowodować u chłopca nieodwracalną ślepotę” prowadzone za pośrednictwem portali internetowych, które niestety NIE ZWERYFIKOWAŁY AUKCJI jest OSZUSTWEM.” – informuje Instytut Ochrony Praw Konsumentów.

OSZUŚCI ZEBRALI DO INTERNETOWEJ "PUSZKI" PONAD PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH! OSTRZEŻENIE: #BOJESIECIEMNOSCI Wg informacji…

Opublikowany przez Instytut Ochrony Praw Konsumentów Sobota, 8 lipca 2017


Czytaj także:  Polacy chcą, by PiS ukarał Lichocką za pokazanie środkowego palca. Partia Kaczyńskiego tego nie zrobi!

Komentarze