Bijatyka w czasie miesięcznicy smoleńskiej!

Jak co miesiąc, na Krakowskim Przedmieściu, odbyła się wczoraj miesięcznica smoleńska. Tym razem jednak jej przebieg do spokojnych nie należał. Doszło do konfrontacji między demonstrującymi a policjantami.

Wśród uczestników comiesięcznego zgromadzenia znaleźli się też jego przeciwnicy – członkowie Obywateli RP. Zorganizowali oni tzw. Kontrmiesięcznicę, na którą wcześniej zapraszali swoich zwolenników w mediach społecznościowych. Na swoim Twitterze tak nawoływali: „UWAGA: Zapraszamy na #Kontrmiesięcznica! Miejmy nadzieję, że to wszystko niedługo już się skończy. Póki co, trzeba walczyć!”

Około godziny 21 w grupę opozycyjnych kontrmanifestantów wmieszali się stołeczni policjanci, którzy zaczęli usuwać siłą protestujących. Ci jednak stawiali opór, doszło do rękoczynów, a na Krakowskim Przedmieściu rozległy się okrzyki „polityczna prowokacja”. W skutek przepychanek między demonstrantami a policją jeden z opozycjonistów spadł z drabiny.


Polub fanpage portalu ShareInfo :


Wesprzyj portal ShareInfo.pl
Nie jesteśmy finansowani ani z publicznych pieniędzy, ani przez jakikolwiek podmiot polityczny czy biznesowy. To pozwala zachować nam niezależność i tworzyć prawdziwie wolne medium! Czytasz nasze artykuły, bo uznajesz je za obiektywne i interesujące? Przekazując darowiznę wspomagasz nasz rozwój i uatrakcyjnienie treści. Dziękujemy za każde wsparcie portalu ShareInfo! :)
Wesprzyj nas

Wybrane dla Ciebie!

Komentarze