REKLAMA

Lotnisko w Hamburgu. 35-latek staranował bramę portu lotniczego. Strzelał i rzucał koktajlami mołotowa
fot. Pixabay

Chwile grozy przeżyła 20-letnia kobieta, która na jednym z przystanków autobusowych obok centrum handlowego w Dreźnie została zaatakowana. Napastnik usiłował ją zgwałcić, ale w ostatniej chwili poszkodowana doczekała się pomocy.

REKLAMA

O sprawie informuje „Bild”. Do zdarzenia doszło w ostatni piątek około godziny 4:00, ale policja z Drezna poinformowała o incydencie dopiero w poniedziałek. Jednocześnie wydano komunikat, w którym skierowano apel do świadków ataku.

Z ustaleń wynika, że kobieta czekała na tramwaj na przystanku przy centrum handlowym Elbenpark. W pewnym momencie napastnik powalił ją na ziemię i usiłował zgwałcić. Spłoszyła go kobieta w średnim wieku, która akurat przechodziła obok miejsca zdarzeń.

REKLAMA

Policja podała rysopis poszukiwanego mężczyzny. Miał mieć 30-40 lat, krępą budowę ciała i około 170 cm wzrostu. Do tego ma kręcone włosy i brodę, a w momencie ataku był ubrany w zielony sweter, czarną kurtkę, niebiesko-szare dresy i czarne buty sportowe.

Niemal w tym samym czasie policjanci z Kolonii poinformowali o zatrzymaniu 31-latka na stacji metra w Ehrenfeld, który był podejrzany o usiłowanie gwałtu. Napastnik miał zaciągnąć ofiarę na podwórku i próbować wykorzystać, ale został spłoszony przez świadków.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA