REKLAMA

Dwóch uzbrojonych napastników zabarykadowało się w szkole z uczniami.
fot. Pixabay

71-letni mieszkaniec Bodzentyna w województwie świętokrzyskim z premedytacją zabił swojego psa, po czym bez wahania zakopał go na terenie swojego gospodarstwa. Śledczym udało się dotrzeć do tego, z jakiego powodu mężczyzna pozbawił życia czworonoga.

REKLAMA

O sprawie poinformował lokalny serwis „naostro.info”. Na początku listopada mundurowi z Komisariatu Policji w Bodzentynie otrzymali zgłoszenie, że pewien 71-latek bestialsko potraktował swojego psa. Ustalono, że do koszmaru doszło kilka tygodni wcześniej.

Po przybyciu we wskazane miejsce, policjanci wypytali seniora o całą sprawę. Okazało się, że mężczyzna potwierdził zabicie psa i zakopanie go nieopodal domu. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie widział w tym żadnego problemu.

REKLAMA

Mundurowi przeprowadzili czynności na posesji i znaleźli miejsce, w którym 71-latek zakopał psa. – Jak tłumaczył interweniującym policjantom, zwierzę miało sprawiać problemy i szkody w prowadzonym przez mężczyznę gospodarstwie – czytamy na stronie „naostro.info”.

7 listopada mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzęciem, działając ze szczególnym okrucieństwem. Niebawem stanie przed sądem i będzie musiał się mocno tłumaczyć. Za ten czyn grozi mu nawet do pięciu lat więzienia.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA