Brutalna bijatyka w Zielonej Górze. Pięć osób zatrzymanych

Policjanci strzelali w opony w czasie zatrzymania złodzieja katalizatorów
fot. Twitter | @Policja_KSP

W ostatni poniedziałek w Zielonej Górze doszło do brutalnej bójki, w ramach której sprawcy byli uzbrojeni w kije bejsbolowe. Jedna ciężko ranna osoba, z urazem głowy trafiła do szpitala. Łącznie aresztowany cztery osoby, a piąta ma wpłacić poręczenie majątkowe.

REKLAMA

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal Poscigi.pl, zdarzenie miało miejsce w Zielonej Górze niedaleko Castoramy. Czytelnicy serwisu dostrzegli bijatykę, w której udział brało kilka osób. Zaalarmowana została policja i do akcji wysłano kilka radiowozów.

Wspomniany portal ustalił, że zielonogórskim funkcjonariuszom szybko udało się zatrzymać pięciu mężczyzn, którzy mieli związek z bijatykę. W czwartek natomiast cztery z nich zostały aresztowane na trzy miesiące, a wobec jednego sąd zastosował poręczenie majątkowe.

REKLAMA

Prokuratorzy nie chcą udzielać więcej informacji

Lokalny portal skontaktował się z prokuraturą w celu uzyskania większej ilości szczegółów na temat bijatyki. Prokurator Ewa Antonowicz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze przekazała jednak, że na tym etapie śledztwa służby nie przekazują żadnych konkretniejszych ustaleń.

Redaktorzy strony poscigi.pl dotarli także do mecenas Anny Wolskiej, obrońcy jednego z mężczyzn. – Dla dobra śledztwa nie udzielamy żadnych informacji – oznajmiła mecenas Wolska.

REKLAMA

Podziel się: