Pixabay.com

Do nietypowego i bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w małej miejscowości Sośnie w województwie wielkopolskim. Brało w nim udział dwóch nastoletnich chłopców w wieku 11 i 13 lat. W wyniku „ustawki” młodszy z nich ugodził starszego nożem.

„Ustawka” miała miejsce w ostatnią środę około godziny 14:00 we wsi Sośnie w powiecie ostrowskim w Wielkopolsce. Policja przekazała, że nastolatkowie umówili się po szkole na bijatykę w pobliżu biblioteki. Oboje mieli przy sobie noże.

– W pewnym momencie doszło między nimi do awantury, zaczęli się szarpać, w wyniku czego 13-letni chłopiec został ugodzony nożem – przekazała w rozmowie z PAP oficer prasowy ostrowskiej policji mł. asp. Małgorzata Michaś.

W efekcie 13-latek ma ranę kłutą brzucha, na skutek czego trafił do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Sytuacja jednak wydaje się być opanowana. Chłopiec jest już po badaniach, które wykażą czy potrzebna jest hospitalizacja.

11-latek został zatrzymany, a o sprawie dowiedzieli się jego rodzice i sąd rodzinny. Noże nastolatków zostały zabezpieczone przez policję, która wszczęła również postępowanie wyjaśniające.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę