Dziecko wypadło z samochodu w czasie jazdy po autostradzie
fot. Youtube | Tig Tag Vision

Dziecko wypadło z jadącego autostradą samochodu! Do sieci trafiło przerażające nagranie, na którym widać poruszający się po jezdni pojazd, z którego nagle wypada dziecko. Do zdarzenia doszło w stanie Iowa w Stanach Zjednoczonych. Według przekazanych przez media informacji poszkodowanemu nic się nie stało. Choć wizyta w szpitalu była konieczna, dziecko odniosło tylko lekkie obrażenia.

Podróżowanie z dziećmi może być bardzo niebezpieczne. Przekonała się o tym rodzina, która wiozła swoje dziecko na autostradzie w Iowa w Stanach Zjednoczonych. Mogło skończyć się tragedią! Kamera monitoringu zarejestrowała cały incydent. Nagranie z wypadku trafiło następnie do sieci.

Jak podaje dziennik „Daily Mail” – na tylnym siedzeniu samochodu, zarejestrowanego przez kamerę, siedziało dziecko o niezidentyfikowanej płci, wieku i tożsamości (informacji nie podano). Z niewyjaśnionych przyczyn wypadło z samochodu w czasie jazdy.

Przerażające nagranie ze Stanów Zjednoczonych. Dziecko wypadło z samochodu podczas jazdy po na autostradzie

Na nagraniu z kamery monitoringu widać auto, poruszające się po jezdni. W pewnym momencie tylne drzwi pojazdu otwierają się, a z samochodu wypada na asfalt dziecko! Na szczęście nic wielkiego mu się nie stało – doznało jedynie niewielkich obrażeń. Mimo wszystko konieczna była wizyta w szpitalu w celu zbadania dziecka.

Warto zauważyć, że auta, jadące z opisywanym pojazdem, zachowały dużą odległość. Gdyby któreś z nich poruszało się zbyt blisko, a na dodatek z szybką prędkością, mogłoby dojść do fatalnego potrącenia. Dziecko wypadło na sam środek sąsiedniego pasa.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę