REKLAMA

12-latka zaatakowana przez nożownika w Rzeszowie, Baranówka
fot. Twitter | @Policja_KSP

Do dramatycznego zdarzenia doszło w Puszczykowie w województwie wielkopolskim. Wezwani funkcjonariusze policji znaleźli ciała kobiety, a także dwójki jej dzieci. Niemal od razu po zgłoszeniu doszło do zatrzymania mężczyzny.

REKLAMA

Jak w rozmowie z polsatnews.pl przekazał nadkom. Maciej Święcichowski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, mundurowi dostali wezwanie do sprawy po godzinie 15:00. W treści zgłoszenia przekazano o zwłokach kobiety i dwójki dzieci w Puszczykowie.

Bardziej szczegółowe informacje na temat tego dramatycznego zdarzenia przekazała Polska Agencja Prasowa. Jak się okazało, kobieta, której zwłoki znaleziono miała 29 lat, natomiast dzieci były w wieku 1,5 roku i 4,5 roku.

REKLAMA

Do sprawy zaangażowani zostali również funkcjonariusze policji z Komendy Miejskiej w Poznaniu, a także miejscowy prokurator. Pierwsze ustalenia w toku początkowego śledztwa udało się ustalić już na samym początku.

Borowiak w rozmowie z PAP zaznaczył, że w związku ze sprawą został zatrzymany ojciec dzieci i mąż kobiety. – Na tym etapie sprawy więcej szczegółów nie podajemy – podsumował Borowiak.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA