Dramatyczny finał kłótni. Mężczyzna odgryzł głowę wężowi swojej partnerki

17-latek gwałcił swojego 8-letniego kuzyna. Piła
fot. Pixabay

W dramatyczny sposób zakończyła się kłótnia pewnej pary ze Stanów Zjednoczonych. Kevin Justin Mayorga podczas ostrej wymiany zdań z partnerką był zły do tego stopnia, że… odgryzł głowę jej wężowi.

REKLAMA

Do rodzinnej awantury doszło na terenie stanu Floryda, a o całej sprawie ze szczegółami poinformował departament policji w Miami. W jednym z apartamentów Kevin Justyn Mayorga pokłócił się z partnerką, a sprawa przybrała zaskakujący obrót.

We wczesnych godzinach porannych z apartamentu były słyszalne krzyki. Kobieta wezwała policję i wykrzyczała do mundurowych, aby po prostu wyważyli drzwi. Sytuacja wydała się więc być bardzo poważna.

REKLAMA

Po krótkiej szamotaninie, 22-latek został aresztowany. Wcześniej mężczyzna uderzył kajdankami w twarz jednego z mundurowych. Po wejściu do apartamentu służby natknęli się na dramatyczny widok.

W pobliżu drzwi wejściowych znaleźli węża pytona i jego odciętą głowę. Kobieta powiedziała policjantom, że Mayorga odgryzł ją zwierzęciu podczas ich kłótni. Agresor został przetransportowany do aresztu. Postawiono mu zarzuty znęcania się nad zwierzętami z zamiarem zabicia, bezprawnego uwięzienia i stawiania oporu podczas aresztowania.

REKLAMA