REKLAMA

Wypadek
Facebook | OSP Brzoza

Do drastycznego wypadku drogowego doszło w Emilianowie w województwie kujawsko-pomorskim. Zderzyły się ze sobą cztery auta, wskutek czego zginęły trzy osoby, a jedna trafiła do szpitala w krytycznym stanie.

REKLAMA

Tragiczny wypadek wydarzył się w piątek około godziny 17:00. Dyżurny bydgoskiej policji otrzymał wówczas zgłoszenie, że na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Emilianowo doszło do zderzenia czterech aut. Na miejscu ratownicy zastali przerażający widok.

W zderzeniu wzięły udział trzy samochody osobowe oraz ciężarówka. Siła uderzenia była tak duża, że każdy z pojazdów znalazł się w innym miejscu. TIR z naczepą rozbił się na drzewie, ale najbardziej ucierpiała osobowa skoda.

REKLAMA

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący toyotą z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym uderzył w pojazd ciężarowy, a następnie zderzył się z jadącym za nim osobowym volkswagenem.

W wyniku zderzenia TIR zjechał na drugi pas i zderzył się czołowo ze skodą. W wypadku zginęli 47-letni kierowca skody i dwójka pasażerów w wieku 14 i 17 lat. Trzecią pasażerką była 44-letnia kobieta, która w krytycznym stanie trafiła do szpitala.

REKLAMA

REKLAMA