Dziwny „prezent” dla Hołowni. Dostał od posła Konfederacji… uszka [WIDEO]

Uszka
Fot. Twitter

Podczas czwartkowych obrad Sejmu doszło do przedziwnego zdarzenia. Konrad Berkowicz z Konfederacji wręczył marszałkowi Szymonowi Hołowni uszka i poprosił go o włożenie ich do „sejmowej zamrażarki”.

REKLAMA

W trakcie wystąpienia poseł Konfederacji zarzucił marszałkowi, że projekt ustawy Konfederacji w sprawie zwiększenia kwoty wolnej od podatku znajduje się w „sejmowej zamrażarce” od blisko trzech miesięcy.

– Dlatego zwracam się do pana, panie marszałku Szymonie Hołownio, bo obiecał pan na początku kadencji, że zlikwiduje pan „zamrażarkę” sejmową – mówił Konrad Berkowicz, wyraźnie wyrażając swoje niezadowolenie.

REKLAMA

Berkowicz wręczył Hołowni torebkę z uszkami

Po chwili poseł położył przed Hołownią torebkę z uszkami. – Jeżeli mimo wszystko nie uda się poddać pod głosowanie naszego projektu, to proszę przy okazji mi zamrozić uszka z grzybami. W tym tempie rozmrażania będą akurat na przyszłe święta Bożego Narodzenia – dodał.

Jak można było się spodziewać, tak nietypowy „prezent” spotkał się z komentarzem ze strony Hołowni. – Położę je na pewno koło ustawy Konfederacji, natomiast nie wiem, czy się szybko nie rozmrożą, więc czy nie szkoda panu tych uszek? – odpowiedział.

REKLAMA

Podziel się: