Fatalny wypadek. Motocykl wbił się w auto osobowe

Wypadek
YouTube | STOP PIRAT

Do sieci trafiło przerażające nagranie z jednego ze skrzyżowań w Rumunii, gdzie doszło do fatalnego wypadku drogowego. Rozpędzony motocyklista w pewnym momencie wbił się we włączający do ruchu pojazd.

REKLAMA

Wideo z tego zdarzenia zostało opublikowane na kanale STOP PIRAT. Wypadek został nagrany w rumuńskiej miejscowości Targu Mures i jest on dowodem na to, że motocykliści stanowią szczególną grupę uczestników ruchu.

W chwili wyjazdu samochodu z terenu jednej z firm, inny samochód ustąpił mu pierwszeństwa. Podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, wbił się w niego rozpędzony motocyklista, który był w trakcie wyprzedzania innych pojazdów.

REKLAMA

Na wideo widać, jak duża była siła uderzenia. Motocykl rozpadł się na dwie części, a kierujący został wystrzelony w powietrze i po kilkusekundowym locie uderzył z impetem w ziemię. Po wypadku poszkodowany pozostawał przytomny.

Motocyklista przeżył groźnie wyglądające zderzenie. Świadkowie niezwłocznie po wypadku udzielili mu pierwszej pomocy. Jak informuje jeden z rumuńskich portali mężczyzna został przetransportowany ambulansem do szpitala. 29-latek doznał obrażeń ciała, które nie zagrażały jego życiu.

REKLAMA

Udostępnij: