Pixabay.com

Do bardzo groźnego incydentu doszło w jednym z autobusów miejskich w Poznaniu. Jeden z pasażerów w trakcie jazdy, który miał przy sobie młotek postanowił zaatakować nim młodą kobietę, która również podróżowała pojazdem.

O skandalu poinformował serwis epoznan.pl. Do zdarzenia miało dojść w niedzielę 12 grudnia w godzinach wieczornych w autobusie linii 185. Autorem wiadomości do redakcji był ojciec pasażerki, która została zaatakowana.

Agresor miał przy sobie nóż i młotek. Wsiadł do autobusu na poznańskich Zawadach. Młoda kobieta została uderzona narzędziem i usłyszała groźby, że poniesie śmierć. Kierowca na szczęście zamknął napastnika w pojeździe na przystanku „Rynek Wschodni”, dzięki czemu kobiecie udało się uciec.

Do sprawy odniosła się centrala Nadzoru Ruchu MPK. Przekazano, że jak wynika ze spisanej notatki agresywny pasażer został schwytany przez policję. Dodatkowo zabezpieczone zostały nagrania z monitoringu.

Na szczęście kobiecie się nic nie stało. Kierowca również nie został zaatakowany przez agresywnego pasażera. Policjanci rozpoczęli dochodzenie w tej sprawie i analizują zapis z kamery monitoringu.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!