REKLAMA

Policja
Fot. Twitter

W ostatnich dniach zrobiło się głośno o grupie młodzieży, która terroryzuje odwiedzających poznańską galerię handlową Posnania. Do sieci trafiło nagranie z innego tego obiektu – warszawskich Złotych Tarasów, gdzie również dochodzi do podobnych incydentów.

REKLAMA

Na nagraniu zamieszczonym w sieci widać półnagiego mężczyznę, który podchodzi do policjanta. Towarzyszące mu osoby starają się go odciągnąć od mundurowych, apelując do niego, aby nie robił głupot. Był bowiem pod wpływem alkoholu.

Mężczyzna nie zamierzał jednak rezygnować i gdy podszedł do funkcjonariusza, powiedział mu, że „jest dla niego zwykłym psem”. Policjant w odpowiedzi spoliczkował agresora, ale na tym starcie się nie zakończyło. Jeden z policjantów powiedział, że półnagiego mężczyznę trzeba zatrzymać.

REKLAMA

Policjant powalił na ziemię agresora

Drugi z funkcjonariuszy, który przez cały czas trzymał się z daleka, z impetem wpadł w agresora i powalił go na ziemię. Jednocześnie niemal uderzył znajdującą się obok dziewczynę, która próbowała zapobiec fizycznej interwencji.

Portal „Służby w akcji”, rzecznik prasowy Komendy Społecznej Policji jeszcze nie odpowiedział na pytania odnośnie przyczyny interwencji. Widzowie nagrania mieli mieszane opinie na jego temat. Najpewniej w najbliższych dniach pojawi się odpowiedź mundurowych.

REKLAMA

REKLAMA