Strona głównaWiadomościJackowski zobaczył przyszłość Trumpa. "Niedokończona kadencja"

Jackowski zobaczył przyszłość Trumpa. „Niedokończona kadencja”

Grad w Polsce
Jasnowidz Jackowski zobaczył przyszłość Donalda Trumpa. Prezydentowi Stanów Zjednoczonych może grozić poważnie niebezpieczeństwo | fot. screen YT / Krzysztof Jackowski

W czasie ostatniej kampanii wyborczej i w pierwszym roku drugiej kadencji w Białym Domu Donald Trump przeżył co najmniej kilka prób zamachów na jego życie – w tym najgłośniejszy, do którego doszło w Pensylwanii w lipcu 2024 roku. Wówczas kula wystrzelona z karabinu drasnęła ucho Trumpa, niemal trafiając wówczas jeszcze kandydata na prezydenta USA w głowę. Polityk być może oszukał wtedy śmierć, ale – zdaniem Krzysztofa Jackowskiego – powinien mieć się na baczności, bo ta może znów stanąć przed jego oczami. „Musi uważać na to, co mu podają do jedzenia, do picia” – ostrzegł jasnowidz.

REKLAMA

Najsłynniejszy polski jasnowidz znów zaskakuje w swojej nowej wizji. Tym razem Krzysztof Jackowski zobaczył coś niepokojącego w przyszłości prezydenta USA. Ze słów wróżbity wynika, że Donald Trump może nie dokończyć swojej drugiej kadencji. Jackowski przestrzega Trumpa, aby uważał, co poza domem podaje mu się do jedzenia lub picia.

Jackowski: To się stanie na schodach albo gdzieś, gdzie blisko są wytworne schody

„Coś mnie naszło, że to będzie bardzo krótka prezydentura. […] Niespełniona prezydentura. Na Trumpa czyha niebezpieczeństwo” – ostrzegł w szokujących słowach Jackowski. Następnie opisał dość szczegółowo, w jakich okolicznościach Trumpowi miałoby się coś stać.

„W dużym gmachu, obszernym, gdzie są te piękne schody, nagle wybuchnie popłoch. Będą sprzeczne informacje: że zasłabł, że coś mu się stało. To raczej nie będzie zamach, a zasłabnięcie. To się stanie na schodach albo gdzieś, gdzie blisko są wytworne schody. […] Tam Trump życia nie straci, zostanie zawieziony do szpitala i będą bardzo sprzeczne informacje. […] Jeśli by mu się teraz coś stało, to by się stało zdrowotnie, wewnętrznie” – wyjaśnił profeta z Człuchowa.

REKLAMA

„Mam wrażenie, że Trump gdziekolwiek będzie poza swoim domem, musi uważać na to, co mu podają do jedzenia, do picia. Jest w wyjątkowym niebezpieczeństwie. […] Kojarzy mi się niespełniona i krótka prezydentura” – dodał Krzysztof Jackowski w wizji na żywo na swoim kanale YouTube.

Zobacz również
REKLAMA
REKLAMA