Czołówka
Fot. STOP CHAM YouTube

Mnóstwo szczęścia miał kierowca białego auta dostawczego. W sieci pojawiło się nagranie, jak nie tylko wyprzedzał na podwójnej ciągłej i przejściu dla pieszych, ale w dodatku jechał wprost na jadący z naprzeciwka radiowóz policji.

Wideo ze zdarzenia zostało opublikowane w czwartek na kanale STOP CHAM na YouTube. Na nagraniu widać samochody poruszające się w terenie zabudowanym, które jechały pasem oddzielonym od drugiego podwójną linią ciągłą.

Na drodze DK 10 w miejscowości Strzelewo w województwie kujawsko-pomorskim jechała „eLka”. Tuż za nią znajdował się niecierpliwy kierowca auta dostawczego, który wyprzedził pojazdy na przejściu dla pieszych, przejeżdżając tym samym przez ciągłą linię.

W trakcie wyprzedzania „dostawczak” jechał również na czołówkę z jadącym z naprzeciwka… radiowozem. Co ciekawe, mundurowi nie zdecydowali się na pościg za piratem drogowym. Nie wiadomo, jak zakończyła się cała akcja.

To o tyle zaskakujące zachowanie funkcjonariuszy, że wszystko działo się jeszcze gdy było widno. Do tego kierowca wykonał manewr wyprzedzania na podwójnej linii ciągłej, co dodatkowo zaskakuje, że policjanci nie ruszyli w pościg.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę