Gorzów
Fot. Poscigi.pl

Do Internetu trafiło nagranie z jednej z ulic Gorzowa, na którym widać, że policjanci postanowili zablokować przejazd żółtemu McLarenowi, a jego kierowca został zakuty w kajdanki. Szczegóły tego zdarzenia są co najmniej ciekawe.

Nagranie z Gorzowa zostało zamieszczone na kanale „Pościgi” na YouTube. Widać na nim radiowóz blokujący przejazd McLarenowi. Zdarzenie miało miejsce w ostatni wtorek na ulicy Piłsudskiego. Obserwatorzy opisywali, że sportowy samochód swobodnie poruszał się po jezdni i nagle został zatrzymany.

Portal poscigi.pl skontaktował się z gorzowską policją w celu wyjaśnienia sprawy. Okazuje się, że kierowca został zatrzymany do kontroli, w trakcie której wykazano, że nie posiadał on odpowiednich uprawnień do kierowania pojazdami.

Funkcjonariusz następnie wyjaśnił, że mężczyzna został skuty kajdankami, ponieważ w pewnym momencie podczas kontroli zaczął się robić agresywny. Zostały one mu zdjęte dopiero w chwili, gdy się uspokoił.

Teraz kierujący McLarenem stanie przed sądem za jazdę bez uprawnień. Póki co nie wiadomo, jakie mogą czekać go konsekwencje, ponieważ gorzowscy policjanci nie chcieli przekazywać szczegółów, zanim cała sprawa nie zostanie rozwiązana.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!