BMW
Fot. SILESIA24 YouTube

Pewien młody kierowca BMW jechał przez miejscowość Gródków i za nic miał sobie przepisy ruchu drogowego. Zlekceważył przepisy ruchu drogowego, ale nie pozostanie bezkarny. Teraz grożą mu bardzo poważne konsekwencje.

Nagranie przedstawiające niezgodne z przepisami zachowanie kierowcy trafiło na skrzynkę „Stop agresji drogowej”. Na drodze wojewódzkiej 913 w miejscowości Gródków kierowca przejechał przez linię podwójną ciągłą, po czym wyprzedzał inny samochód przez przejście dla pieszych.

Mundurowi zatrzymali kierującego, który jak okazało się był 26-letni mieszkaniec Sosnoca. Za swoje zachowanie grożą mu poważne konsekwencje, a także bardzo wysoka kara pieniężna.

– Mundurowi skierowali do sądu wniosek o ukaranie mężczyzny. Oprócz 20 punktów grozi mu nawet 30 tysięcy złotych grzywny – dowiadujemy się z policyjnego komunikatu.

– Po raz kolejny apelujemy o rozsądek i rozwagę podczas poruszania się po drogach. Brawura i lekceważenie przepisów niejednokrotnie doprowadziły do tragicznych w skutkach zdarzeń. Na łamanie przepisów nie ma też zgody ze strony innych uczestników ruchu drogowego, którzy coraz częściej, będąc świadkami niewłaściwych zachowań, przesyłają zarejestrowane wykroczenia na specjalnie przygotowane do tego policyjne skrzynki – przekazano.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę