Pixabay.com

Jedna z mieszkanek powiatu pszczyńskiego w województwie śląskim uratowała mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Kobieta natknęła się w Internecie na transmisję, w której ogłaszał, że zamierza odebrać sobie życie.

Jedna z internautek natrafiła na nietypową transmisję internetową. 31-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego chciał na żywo relacjonować odebranie sobie życia, odkręcając butlę z gazem w budynku wielorodzinnym.

Kobieta zauważyła lokalizację, skąd mężczyzna prowadzi transmisję i zadzwoniła na policję. Przekazała funkcjonariuszom, gdzie dokładnie przebywa 31-latek, po czym dyżurny wysłał pod wskazane miejscu służby.

Po przybyciu na miejsce policjanci wyczuli charakterystyczny zapach gazu, dlatego siłą wdarli się do mieszkania. Okazało się, że już wcześniej interweniowali w sprawie 31-letniego mieszkańca powiatu pszczyńskiego.

Po przewiezieniu do szpitala mężczyzna była agresywny i wulgarny. Naruszył nietykalność cielesną pielęgniarki, a mundurowych kilkukrotnie znieważył i uderzył. 31-latek usłyszał już zarzuty i trafił na trzy miesiące do aresztu.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę