REKLAMA

Atak nożownika na przedszkole w Chinach
fot. Pixabay

Do tragicznego zdarzenia doszło we wsi Tarnów Opolski w województwie opolskim. W wyniku ataku nożownika życie stracił 18-latek, natomiast 32-letni mężczyzna został ranny. Napastnik został już zatrzymany przez policjantów.

REKLAMA

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez opolskich policjantów, do brutalnego ataku w Tarnowie Opolskim doszło w niedzielę. Zamaskowany mężczyzna przy użyciu noża zranił dwie osoby, po czym uciekł z miejsca zdarzenia.

Na skutek odniesionych obrażeń, w szpitalu zmarł 18-latek, natomiast 32-latek doznał obrażeń ciała. Medycy poinformowali, że jego życiu nie zagraża żadne bezpośrednie niebezpieczeństwo.

REKLAMA

Śledczy od razu ruszyli do działania i działając na podstawie zeznań świadków i zabezpieczonych dowodach, funkcjonariusze policji zdołali zatrzymać mężczyznę podejrzewanego o popełnienie zbrodni, w wyniku której śmierć poniósł 18-latek.

46-latek został ujęty we własnym mieszkaniu, w którym znaleziono szereg przedmiotów, które mogły mu pomóc w popełnieniu przestępstwa. Jeszcze w poniedziałek mężczyzna ma stanąć przed prokuratorem, który zdecyduje o ewentualnym przestawieniu zarzutów.

REKLAMA

REKLAMA