Park
Fot. OSP Tuliszków

W trakcie spaceru po parku miejskim w Tuliszkowie w województwie wielkopolskim jeden z mieszkańców doznał makabrycznego odkrycia. W fosie dostrzegł zwłoki kobiety, po czym zgłosił sprawę na policja, która ustaliła jej personalia.

Strażacy za pośrednictwem portalu społecznościowego przekazali szczegóły tego makabrycznego odkrycia. Okazuje się, że do dramatycznej sytuacji doszło w sobotę 19 sierpnia około godziny 13:30.

Mieszkaniec Tuliszkowa w powiecie tureckim udał się na spacer po parku miejskim. Nagle dostrzegł podejrzany kształt, który unosił się na wodzie w parkowej fosie. Po chwili był pewny, że były to ludzkie zwłoki.

Przechodzień od razu zgłosił to do służb i niedługo później we wskazanym miejscu pojawiła się policja, zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej z Tuliszkowa i jeden zastęp jednostki ratowniczo-gaśniczej z Państwowej Straży Pożarnej w Turku z łodzią ratowniczą.

Po kilku godzinach służbom udało się ustalić, że denatką była 58-letnia mieszkanka Tuliszkowa – informuje portal turek.net.pl. Policjanci działają w celu ustalenia przyczyn i szczegółowych okoliczności śmierci kobiety.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę