REKLAMA

Wypadek
Fot. Facebook / Jawor 998

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Sady Dolne w województwie dolnośląskim. Z jednej z dróg wypadł samochód osobowy, po czym wpadł do potoku. W wyniku tego niestety śmierć poniosła jedna osoba.

REKLAMA

Do tragedii w miejscowości Sady Dolne w powiecie jaworskim doszło w drugi dzień świąt. Zdjęcia zostały zamieszczone przez lokalną straż pożarną i widać na nich, jak samochód osobowy wpadł do potoku.

– Niezwłocznie podjęło wszelkie działania aby przywrócić krążenie krwi poszkodowanemu mężczyźnie. Niestety działania te nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Druga osoba została wydobyta przez strażaków z pojazdu i przekazana ZRM który przetransportował ją do szpitala – poinformował serwis Jawor998.

REKLAMA

Na ten moment nie zdołano jeszcze ustalić, w jaki sposób doszło do tragedii. Zajmują się tym służby, które mają szczegółowo przeanalizować całe zdarzenie. Do wpadnięcia przez auto do potoku mogło bowiem dojść z wielu powodów.

Ze zdjęć wynika, że siła uderzenia w ścianę koryta potoku była bardzo duża – przód samochodu osobowego był niemal doszczętnie zniszczony. Co ciekawe wszystko rozegrało się pod wąską kładką prowadzącą do jednego z domów.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA