pijany 15-latek jeździł samochodem po ulicach gostynina bez prawa jazdy
fot. Pixabay

Krakowscy mundurowi poprosili o pomoc w poszukiwaniach trzech sprawców, którzy na przystanku tramwajowym „Politechnika” przy ulicy Pawiej pobili kontrolera biletów. Funkcjonariusze opublikowali nagranie z tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło 7 listopada w godzinach popołudniowych na przystanku tramwajowym przy ulicy Pawiej w Krakowie. W pewnym momencie na kontrolera biletów rzuciło się trzech sprawców, którzy zaczęli go bić kulą ortopedyczną.

– Trzech mężczyzn szarpało kontrolera biletów i zadawało mu uderzenia kulą ortopedyczną w głowę. Pobicie miało związek z wykonywaniem przez niego obowiązków służbowych. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń głowy – relacjonuje krakowska policja.

Policjanci z Krakowa prowadzą dochodzenie w tej sprawie, w trakcie którego zabezpieczona została fotografia, na której widać wizerunek sprawców pobicia. Jak dotąd nie udało się ich jednak zatrzymać.

– Dotychczasowe czynności nie przyczyniły się do ustalenia ich personaliów. Dlatego policjanci prowadzący sprawę zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości czy innych danych mężczyzn widocznych na nagraniu, które publikujemy – apelują funkcjonariusze.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!