Ksiądz Zieliński stanął w obronie… terrorystów z Barcelony!

W sobotę w TVP Info gościem programu był ks. Henryk Zieliński, redaktor naczelny tygodnika „Idziemy”. Rozmowa w studio zeszła na temat zamachów terrorystyczny w Barcelonie. Jakie miał zdanie na temat tych krwawych zajść polski duchowny?

   

– Jednym z powodów ataków jest obrzydzenie niektórymi nurtami subkultury zachodniej, zwłaszcza rozwiązłości. Jeżeli mielibyśmy szukać najbardziej rozwiązłego miasta w Hiszpanii, to ja bym wskazywał na Barcelonę.

Ze słów księdza wynika więc, że Barcelończycy są sami sobie winni, a i turyści z całego świata, którzy odwiedzają to miasto, również na to zasłużyli. Wina i kara.

   

Wydaje się, że Zieliński nie potępia islamskich, bezwzględnych terrorystów. Za to ochoczo wini Europejczyków, sugerując, że swoim zachowaniem czy niegodnym życiem, prowokują wyznawców Allacha. Stwierdził w programie: – To jest dodatkowe prowokowanie tych, którzy są radykalnymi muzułmanami.

Warto przypomnieć, że to ten sam ksiądz, który zasłynął po tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk słowami: – Kochane panie, jeżeli nas oglądacie, wyjazd samotnej kobiety na wczasy do kraju arabskiego, to jest proszenie się o nieszczęście – mówił wtedy duchowny.

   
Zobacz także:  Znana posłanka opuszcza PO. Przechodzi do ruchu Hołowni

Śmiało można stwierdzić, słuchając duchownego, że zdecydowanie bardziej lubi stawać po stronie oprawców, niż ofiar.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

OBSERWUJ ShareInfo.pl na Google News