Kuriozalna bramka w polskiej Ekstraklasie! Kolejny hit Internetu? [WIDEO]

Piłkarska Ekstraklasa bardzo często dostarcza obserwatorom powodów do śmiechu. Podobnie było we wczorajszym spotkaniu Śląskiem Wrocław i Wisłą Płock, w którym padła wręcz komiczna bramka.

W 62. minucie bramkarz drużyny z Płocka, Jakub Wrąbel postanowił stoczyć bezpośredni pojedynek z napastnikiem Śląska, Michałem Chrapkiem. Na jego nieszczęście potknął się na piłce, po czym rywal mu ją odebrał i popędził w stronę bramki. Sytuację ratować próbował obrońca Wisły, ale ten również się przewrócił, co zawodnik z Wrocławia skrzętnie wykorzystał i strzelił gola na 3:0.

Był to gwóźdź do trumny dla Wisły. W 78. minucie rozmiary porażki na 1:3 zmniejszył Damian Michalski, ale w pamięci kibiców z pewnością i tak pozostanie wyczyn bramkarza i obrońcy ekipy z Płocka.

Zwycięstwo spowodowało, że na ten moment Śląsk Wrocław jest jedyną drużyną spośród wszystkich w Ekstraklasie, która nie doznała jeszcze porażki na własnym stadionie. Zespół z województwa dolnośląskiego aktualnie z dorobkiem 24 punktów zajmuje szóste miejsce w tabeli, zaś oczko wyżej z 25 punktami znajduje się Wisła Płock. 26 punktów z kolei ma Legia Warszawa, która plasuje się na pierwszym miejscu.