Byk
Fot. philip lewis Twitter

Totalnie niespodziewany widok zastali kierowcy jadący jedną z dróg w Nebrasce w USA. Pewien mężczyzna poruszał się samochodem osobowym, a na miejscu pasażera przewoził… ogromnego byka. Szacuje się, że mógł ważyć nawet 800 kilogramów.

Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Norfolk w stanie Nebraska w USA. Policjanci otrzymali zgłoszenie o samochodzie jadącym w stronę miasta, w którym znajduje się olbrzymich rozmiarów krowa – przekazał stanowej telewizji „News Channel Nebraska” kapitan policji Chad Reiman.

Funkcjonariusze przyznali, że było to dość niecodzienne wezwanie, ale na miejscu nie mogli się spodziewać takiego widoku. – Myśleli, że to będzie cielę, coś małego co zmieści się od samochodu – powiedział oficer policji.

Po zlokalizowaniu pojazdu, rzecz jasna od razu zatrzymali nieodpowiedzialnego kierowcę. Z przekazanych przez amerykańskie media informacji wynika, że kierującym okazał się mieszkaniec pobliskiej miejscowości Neligh.

Co ciekawe, policjanci nie zdecydowali się wystawić kierującemu mandatu, a jedynie wypisali mu kilka ostrzeżeń. – Wystawili mu pouczenie, poprosili by wyjechał z miasta i zabrał byka z powrotem do domu – powiedział Reiman.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę