Majówka przerodziła się w horror! Nie żyje 49-letni mężczyzna

Majówka. Nie żyje 49-letni turysta. Mieszkaniec Mazowsza wypadł z balkonu
fot. Twitter | @Policja_KSP

Warto uważać na swoje bezpieczeństwo podczas beztroskiego, majówkowego urlopu! Nie żyje 49-letni turysta, który wypadł z balkonu pensjonatu nad Jeziorem Czorsztyńskim. Mężczyzna spadł z wysokości ponad 6 metrów. Na miejscu pojawili się ratownicy medyczni, ale pomimo podjętych przez nich wysiłków nie udało się uratować 49-latka. Teraz sprawę badają policyjni śledczy. Na ten moment nic nie wskazuje na to, że do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło w Kluszkowcach, w pow. nowotarskim, na terenie pensjonatu wypoczynkowego, położonego nad Jeziorem Czorsztyńskim. Jak relacjonowała dla PAP rzeczniczka nowotarskiej policji podkom. Dorota Garbacz – w sobotę, 29 kwietnia, po godz. 21:00 mieszkaniec woj. mazowieckiego wypadł z balkonu budynku ośrodka wypoczynkowego. Mężczyzna spadł na ziemię z wysokości 6,5 metra.

Tragiczny finał majówki nad Jeziorem Czorsztyńskim. 49-latek nieszczęśliwie wypadł z wysokiego balkonu. Lekarz stwierdził zgon

49-latek był reanimowany na miejscu zdarzenia, jednak ratownikom finalnie nie udało się go uratować. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny – podaje „Polsat News”.

REKLAMA

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Po przeprowadzeniu czynności procesowych, śledczy wypracowali wstępne ustalenia. Według nich w Kluszkowcach doszło do nieszczęśliwego wypadku. Obecnie nie ma przesłanek, że do śmierci 49-latka przyczyniły się osoba lub osoby trzecie.

Służby nie przekazały żadnych dodatkowych informacji, odnośnie zdarzenia. Nie są znane szczegółowe okoliczności wypadku.

Udostępnij: