Na liściach ogórków pojawił się żółty kolor
pxhere

Na liściach ogórków pojawił się żółty kolor? Kup tani i skuteczny środek z apteki, który okazuje się prawdziwym remedium na żółknięcie liści. 

Jednym z popularnych warzyw uprawianych w ogrodach i działkach są ogórki. Jednak czasem zdarza się, że na ich liściach pojawia się żółty kolor. Może może być to oznaką różnych problemów. Jednak jest na to rewelacyjny sposób, a mianowicie środek z apteki, który kosztuje tylko 2 zł.

Na liściach ogórków pojawił się żółty kolor? Ten tani środek z apteki rozwiąże problem

Przyczyną żółknięcia liści mogą być czynniki takie jak choroby, szkodniki, niedobory składników odżywczych, nadmierne podlewanie lub inne warunki środowiskowe. Jak to naprawić i zapobiec żółknięciu? Okazuje się, że wystarczy kupić z apteki wodę utlenioną. Kosztuje tylko 2 zł, a jej działanie jest rewelacyjne w przypadku tego problemu. Posiada ona właściwości odkażające.

Dzięki temu bakterie i grzyby znikną bardzo szybko, a w dodatku stosowanie jej sprawi, że rośliny będą bardziej odżywione i zwiększy się ich odporność. Wystarczy przygotować prostą mieszankę z 1 litra wody i 20 ml wody utlenionej. Całość przelej do spryskiwacza, a potem spryskaj żółte liście ogórków, rób to 2 razy w tygodniu. Z pewnością zobaczysz efekty.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę