Nagi mężczyzna zaatakował 35-latkę w parku. Kobieta nie żyje

35-letnia Szwajcarka zamordowana w parku
fot. Pixabay

Mieszkańcy miasteczka niedaleko stolicy są przerażeni zbrodnią, do której doszło we wtorek, 21 maja. Tego dnia, w godzinach wieczornych, biegająca w parku 35-latka została napadnięta przez kompletnie nagiego mężczyznę. Zadane przez napastnika obrażenia były śmiertelne – kobieta zmarła. Morderstwo wstrząsnęło całą Szwajcarią, a szczególnie maleńkim Männedorf, gdzie doszło do tragedii.

REKLAMA

O wstrząsające zbrodni informuje szwajcarski portal „Blick.ch”. Do zdarzenia doszło we wtorek, 21 maja, wieczorem w miejscowości Männedorf niedaleko Zurychu.

35-letnia mieszkanka miasteczka wyszła z domu, aby oddać się wieczornej przebieżce w parku Alma. Niestety – w tym samym momencie grasował na zielonym skrawku bezwzględny zwyrodnialec.

REKLAMA

Podczas biegu drogę przeciął kobiecie nieznajomy mężczyzna. Był zupełnie nagi i nie miał dobrych intencji.

Przerażające morderstwo niedaleko Zurychu. Kompletnie nagi mężczyzna biegał po parku i zaczepiał ludzi. W końcu zabił…

W środę, 22 maja, tuż przed godziną 9:00 matka 35-latki prowadziła desperackie poszukiwania swojej córki. Później, tego samego dnia, odnaleziono ciało kobiety.

Według naocznego świadka, którego relację przedrukował portal „Blick.ch” – młody sprawca wszedł najpierw do parku i zaczął krzyczeć. Potem rozebrał się do naga i zaczął atakować ludzi.

REKLAMA

Policja zatrzymała już sprawcę mordu. To 19-letni mężczyzna z obywatelstwem Szwajcarii. Nie jest jeszcze jasne, jak nastolatek uśmiercił swoją ofiarę.

Mieszkańcy Männedorf są przerażeni zbrodnią, jaka dokonała się pod ich oknami. Nie czują się już bezpiecznie w swoim sąsiedztwie – a zwłaszcza w parku, gdzie doszło do morderstwa.

„Zawsze czułem się tam bezpiecznie, ale teraz już tam nie pójdę” – mówi w rozmowie z mediami mieszkaniec Männedorfu.

Udostępnij: